„Nakynula jsem jako knedlík“: Petra Janů se výrazně změnila a prozradila důvod

Zpěvačka Petra Janů letos oslaví dvě výročí. Bude jí 70 let, ale také strávila téměř 50 let na hudební scéně. Na tyto oslavy se však chce ještě připravit, aby vypadala lépe. Píše o tom portál Aha!

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka si umí udělat legraci sama ze sebe. Tak například řekla, že po epidemii koronaviru její tělo nevypadá tak dobře jako dříve.

Zpěvačka vždy cvičila, starala se o sebe a také dodržovala poměrně přísná dietní pravidla. Situace se však změnila poté, co se v Česku začal šířit covid.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Život lidí se pak změnil, některé aktivity byly omezené nebo nedostupné. Dá se říct, že se změnil životní styl. Například během lockdownů byla značná část lidí méně aktivní a začala jíst více. Zpěvačka také přestala dodržovat svá přísná pravidla.

„Odstěhovala jsem se během covidu do lesů se svým pejskem maltézáčkem a zlobila jsem. Nakynula jsem jako knedlík, což poznám podle šatníku,“ řekla pro server iDnes.cz Petra Janů.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka hodlá zhubnout, protože chce opět vypadat dobře. Nechce hledat nějaký speciální recept na hubnutí, bude dělat to, co dělala vždycky, protože ví, že to funguje.

Podle ní existuje jen jeden správný recept, a to cvičení a správný jídelníček. Chápe, že možná to zní nepříjemně pro některé dívky a ženy, ale je to pravda.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že má takovou genetiku, že se „zahledí do knížky s recepty a přibere“. Proto asi od svých 40 let změnila svůj životní styl.

PSALI JSME: MAMINČINA HOLČIČKA: EWA FARNA UKÁZALA, JAK VYROSTLA JEJÍ DCERA ELLA

PŘIPOMÍNÁME: KAREL GOTT SE NARODIL PŘED 83 LETY: JAKÝ VZKAZ POSLALA IVANA GOTTOVÁ FANOUŠKŮM MISTRA

Share