Dominika Gottová opět zůstala ve Finsku sama: prozradila, že se brzy vrátí do Prahy

V posledních letech žila Dominika Gottová ve Finsku a v České republice. Život v Helsinkách pro ni ale nebyl jednoduchý. I když říká, že nyní prožívá šťastné období, ale jsou pro ni některé věci nepříjemné. Například už dlouho nepracuje a navíc nedávno zůstala sama, protože její manžel Timo Tolkki odletěl do Jižní Ameriky. Nejstarší dcera Karla Gotta plánuje přiletět do Česka. Řekla to pro portál Expres.cz.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Dominika Gottová nyní nepracuje, i když nedávno absolvovala rekvalifikační kurz. Plánovala pracovat jako ostraha, i když předtím pracovala jako servírka nebo barmanka.

Zatím je ale stále nezaměstnaná. Brzy ji ale čekají nové zkoušky. Řekla, že jednou ze zkoušek bude sebeobrana. Po tomto kurzu by podle svých slov mohla pracovat v bance nebo na letišti jako ostraha.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Mluvila se ženou, která pracovala také jako ostraha, ale byla ještě starší než Dominika. Dceru slavného zpěváka zajímalo, jak tato žena zvládá takovou práci. Odpověděla jí, že zvládá to dobře.

Dominika Gottová ale zatím zůstala ve Finsku sama. Její manžel finský kytarista Timo Tolkki bude až do konce jara v Jižní Americe. Předtím už koncertoval ve Spojených státech. Podle ní spolu komunikují každý den.

Timo Tolkki / Zdroj: youtube.com

Dcera Českého slavíka plánuje příští měsíc odletět do Česka. Zůstat v české metropoli prý neplánuje, dodala ale, že jaro v Praze je rozhodně teplejší než v Helsinkách.

Portál Expres.cz píše, že dle jeho informací bude Dominika znovu prezentovat píseň Pro tebe. Možná do Prahy dorazí i italský producent Gabriel Grillotti, se kterým píseň nazpívala.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Dominika jen řekla, že chce českou metropoli navštívit z pracovních důvodů. Podle zdroje Expresu bude tato píseň přezpívána i v němčině.

PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ ZÁŘÍ ŠTĚSTÍM: MODERÁTOR UKÁZAL PRVNÍ SPOLEČNOU DOMÁCÍ FOTKU S DCEROU

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADAJÍ MANŽELKY NEJOBLÍBENĚJŠÍCH TURECKÝCH HERCŮ

Share