Jak vypadají manželky nejoblíbenějších tureckých herců

Turečtí herci jsou obzvláště populární mezi ženami, a to nejen díky talentované hře v populárních filmech a seriálech. Hodně pozornosti přitahuje i jejich krásný vzhled. Podívejte se, komu se podařilo získat jejich srdce.

Burak Özçivit

Burak Özçivit se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Jeden z nejslavnějších tureckých herců je už pátý rok šťastně ženatý se svou kolegyní Fahriye Evcen. Pár se seznámil při natáčení seriálu Kořínek-ptáček, ale tehdy se přes vášeň mezi nimi román nestal.

Burak však o dívce nepřestal myslet a po chvíli ji pozval na natáčení filmu Láska je jako ty, kde vystupoval jako producent. Vztah herců se vyvíjel rychle a pár si brzy zahrál luxusní svatbu, o které se v Turecku mluvilo, zdá se, všude.

Burak Özçivit se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Halit Ergenç

Halit Ergenç se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Herec, který se proslavil rolí sultána Sulejmana v seriálu Velkolepé století, uspořádal neméně luxusní svatbu se svou milovanou, krásnou herečkou Bergüzar Korel. V manželství se hvězdám narodily tři děti, které oba rodiče moc miluji.

Kadir Doğulu

Kadir Doğulu se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Další turecký krasavec, který při natáčení našel své štěstí. Kadir se tak seznámil se svou budoucí manželkou Neslihan Atagül, když spolu natáčeli seriál Dvě tváře Istanbulu. Po skončení seriálu si herci zahráli svatbu.

Kadir Doğulu se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: IVA PAZDERKOVÁ SKONČILA V NEMOCNICI: HEREČKA PROZRADILA, CO SE JÍ STALO

PŘIPOMÍNÁME: „PO TŘECH TÝDNECH NERVŮ PUSTILI Z NEMOCNICE“: VERONIKA ŽILKOVÁ MÁ DŮVOD K RADOSTI. HEREČKA PROZRADILA, CO SE STALO

Share