Dominika Gottová je znovu v slzách: Proč jejího manžela Timo Tolkkiho zasahovala policie v Mexiku

48letá dcera legendárního zpěváka Karla Gott Dominika už několik měsíců bydlí ve Finsku. Bohužel ale je v severní zemi velmi smutná, protože její manžel Timo Tolkki odjel pracovně do Mexika.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

Timo ale podle portálu Blesk, zavolal z Mexika Dominice, a řekl, že ho v klubu zasahovala policie. Dominice řekl, že se to stalo kvůli podezření na distribuci drog. Gottová řekla, že několik hodin Timo strávil na policii, ale potom ho propustili.

Podle Dominiky, ostatních, koho v klubu zasahovala policie, drželi ještě víc. Gottová je jistá, že její manžel žádné problémy s drogamy neměl a mít nikdy nebude.

Dominika Gottová a Timo Tolkki/Zdroj: youtube.com

Podle jejich slov, Timo je čistý, a nikdy by šířením drog se nezabýval, protože má spoustu svých starosti. Dominika je bez svého manžela velice smutná, protože denně jen chodí na pracovní pohovory, a dokonce její manžel jí neposila z Mexika peníze.

Dominika ale řekla, že Timo už slíbil, že pošle ze zahraničí nějaké peníze. Gottová každý měsíc dostává sociální podporu, díky které i má aspoň trochu peněz. Stát jí dává až 32 tisíce korun, ale ve Finku toho stačí na nájem bytu.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JAKÉ JSOU A ČÍM SE LIŠÍ DCERY LEGENDÁRNÍHO ZPĚVÁKA KARLA GOTTA

PŘIPOMÍNÁME: “NIKDY JSEM NEVIDĚL KRÁSNĚJŠÍ RUCE, NEŽ MÁ ONA”: KNIHA NAPROSTO NEZBYTNÁ HANA ZAGOROVÁ ODTAJNILA, JAKÝ VZTAH MÁ ZPĚVAČKA S KARLEM VÁGNEREM

Share