Lukáš Vaculík promluvil o varování lékařů a proč výrazně zhubl: „Když to řekne doktor, asi to hlava pobere jinak“

Lukáš Vaculík výrazně zhubl a proto se objevily zvěsti, že má možná nějakou vážnou nemoc. Herec prozradil, co se mu přesně stalo a co musel udělat, aby se jeho zdravotní stav zlepšil. Píše o tom server Expres.cz.

Herec nedávno nevypadal moc dobře, protože měl dost nízkou váhu a kvůli tomu se některým lidem zdálo, že má zdravotní problémy.

Lukáš Vaculík / Zdroj: youtube.com

Ale teď vypadá lépe než dříve a hraje roli v seriálu Ochránce. Prozradil, že měl zdravotní problémy a že mu lékaři řekli, že musí okamžitě přestat kouřit.

Herec kouřil 40 let a vykouřil 2 až 3 krabičky cigaret denně. Sám přiznává, že k lékařům na vyšetření často nechodil.

Lukáš Vaculík / Zdroj: youtube.com

„Šel jsem na poslední prohlídku a tam mi řekli, ať se na to kouření vykašlu,“ řekl Lukáš Vaculík v pořadu Blízká setkání.

Respektuje lékaře, a tak si řekl, že musí poslouchat jejich rady, jinak by to mohlo skončit špatně. Podle jeho názoru člověk dělá svou volbu sám, všechno je v naší hlavě.

Lukáš Vaculík / Zdroj: youtube.com

„Když to řekne doktor, asi to hlava pobere jinak,“ dodal herec. Měl dvě možnosti, buď pokračovat v kouření, nebo udělat tak, jak řekl lékař.

Podle něj má problémy s plícemi a pokud se situace nezhorší, bude to dobré, protože zlepšení už neočekává. I když má chuť na tabákové výrobky, zdraví je pro něj důležitější.

Lukáš Vaculík / Zdroj: youtube.com

Pokud vedle něj někdo kouří, tak mu to nevadí, ale zvolil jiný životní styl a postupně si na něj zvyká.

PSALI JSME: “OBA JSME SE ROZBREČELI ŠTĚSTÍM”: JAKÝ DÁREK DOSTAL ŠTEFAN MARGITA K NAROZENINÁM

PŘIPOMÍNÁME: ČÍM SE PATRICIE PAGÁČOVÁ LIŠÍ OD JINÝCH SLAVNÝCH MAMINEK: „MYSLÍM SI, ŽE ČÍM VÍC BYCH JI NEUKAZOVALA, TÍM VÍC BY SE O NI ZAJÍMALI LIDÉ A MÉDIA“

Share