Vždycky jsem byla dobrou hospodyní a maminkou, ale můj manžel si stejně našel milenku: naše manželství zachránila tchyně

Bylo mi teprve osmnáct, když jsem si vzala svého současného manžela. Liborovi bylo tehdy dvaadvacet. Byla jsem mladá a on už tehdy pracoval, zajišťoval se sám a navíc mu plat dával možnost v klidu zabezpečit rodinu. Ale hlavním faktorem našeho manželství byla láska.

Svatba / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Byli jsme moc šťastní a opravdu se měli moc rádi. Tchyně nám darovala dvoupokojový byt, takže jsme měli kde bydlet po svatbě. A obecně tchyně krásnou je skvěla žena a vztahy s ní se vyvíjely velmi dobře.

Všechno se nám dařilo. Porodila jsem rok po svatbě prvorozeného syna Ondřeje a pak ještě dcerku Milenku, která je o dva roky menší než Ondra. S dětmi to bylo sice těžké, ale jsem velmi vděčná tchyni, která mi pomáhala, učila a radila, jak lépe vychovávat děti. Paní Lenka se ke mně chovala jako ke své vlastní dceři.

Šťastná rodina / ilustrační foto / Zdroj: innovativ.com.ua

Jakmile mé děti vyrostly a šly do školy, okamžitě jsem šla pracovat do školky jako chůva. Ano, můj plat nebyl zdaleka tak vysoký jako u manžela, ale přesto jsem byla ráda, že jsem přispívala do rodinného rozpočtu. A ty peníze jsem vždy utracena za rodinu, nikoliv za sebe.

Kosmetiku jsem si nekupovala, nechodila do kosmetických salonů, nekupovala si nové oblečení a v zásadě se o sebe nestarala. A v důsledku toho si Libor našel milenku. Krásnou, dobře upravenou ženu, která pro sebe nikdy nic nelitovala. A manžel požádal o rozvod.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Hodně jsem tehdy brečela. Zavírala jsem se v koupelně, když děti šly spát, aby neviděly moje slzy. Nechtěla jsem, aby to vše viděly.

Už jsem souhlasila s rozvodem, ale paní Lenka si nemyslela, že je čas se vzdát. Vzala mě na nákupy, donutila mě koupit si nové věci, kosmetiku a vůbec změnit image. Bylo to těžké, ale přesto jsem to udělala. A nebudete tomu věřit!

Salon krásy / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Libor, když viděl mé změny, začal se na mě dívat trochu jinak. Přestal žádat o rozvod, začal se o mě starat a jako by se znovu zamiloval!

Jsem velmi vděčná paní Lence, že mi pomohla zachovala svou rodinu a ukázala, že můžu být velmi atraktivní žena!

Šťastný pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: DÍVKA DVAKRÁT DOSTALA OBLEČENÍ ODLIŠNÉ OD FOTOGRAFIE Z WEBU: ZDÁ SE, ŽE E-SHOP SÁM NEVÍ, CO PRODÁVÁ

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELCE NÁHLE ZAVOLAL BÝVALÝ SPOLUŽÁK A POŽÁDAL O URGENTNÍ POMOC: DÁLE MI VŠE VYSVĚTLILA PO TELEFONU

Share