Dívka zjistila, že je adoptovaná a nehledala své biologické bratry zbytečně: Pátrání vedlo k objevu šestkrát lepšímu

Dívka se teprve v době své plnoletosti dozvěděla, že je adoptovaná a má dva bratry, a tak po nich pátrala. A když naděje na nalezení příbuzných téměř pohasla, přišel osud a média a pomohli ženě zjistit, že její rodina je mnohem větší, než předpokládala.

Malá holčička / Ilustrační foto / Zdroj: medialeaks.ru

Violetta Korotějevová se ve svých 18 letech dozvěděla, že je adoptovaná. Podle ní ji myšlenka, že by její rodiče nemuseli být jejími rodiči, začala navštěvovat už v dětství. Tehdy si ji spolužáci dobírali kvůli jejímu vzhledu, protože její příbuzní měli asijské kořeny.

Violetta Korotějevová / Zdroj: medialeaks.ru

„Zřejmě jsem začala mít pochybnosti, protože si vzpomínám, jak jsem po dalším posměchu spolužáků ležela v noci a říkala si, že své rodiče budu mít pořád ráda, i když to nejsou moji rodiče! Kde jsem jako malá holka přišla na takové myšlenky? Bylo to, jako bych něco instinktivně cítila,“ řekla Korotějevová.

Dívka zjistila potvrzení svých předtuch týden po dosažení plnoletosti. Poté matka a otec přiznali, že Violettu adoptovali, když jí bylo šest měsíců. Dodali také, že dívka má dva sourozence, kteří s ní žili ve stejném sirotčinci. Korotějevová navíc začala tušit, že má také sestru. Pokaždé, když přijela do sousedního města, mnoho lidí jí říkalo, že jim někoho připomíná.

Violetta Korotějevová / Zdroj: medialeaks.ru

Dlouhé pátrání nepřineslo žádné ovoce, protože všechny dokumenty o biologické matce ženy se ztratily. V březnu 2021 se pak rozhodla zkusit štěstí v médiích, kde byl její příběh zveřejněn 24. března. Ukázalo se, že ne nadarmo. Několik dní po zveřejnění příběhu kontaktovala redakci žena, která ve Violettě poznala svou sestru. Ta ji zase hledala spolu s dalšími dvěma sestrami, o kterých Korotějevová ani nevěděla.

Ukázalo se, že tři ženy samy hned nepoznaly, že mají sestru. Jak Nazira vysvětlila, všichni tři se v dětství sami ocitli v sirotčinci, protože je opatrovnictví odebralo jejich pijící matce. Jednoho dne, když už byly dívky starší a navštívily svou matku, přiznala se, že svou dceru po porodu v nemocnici opustila.

Julie – sestra Violetty / Zdroj: medialeaks.ru

Od té doby se ženy snaží Violettu najít, ale marně, protože ji hledají pod jiným jménem – Diana Azhbakova. Vše se změnilo na konci března po telefonátu od přítele. Zavolal jim kamarád a řekl: „Vyšel článek – dívka hledá příbuzné, stejně jako naše Julie. Vyrazilo mi to dech: opravdu se naše Diana našla?“ Nazira se podělila o své zkušenosti.

Jak se ukázalo, právě s Julií si obyvatelé Barabinska Korotějevovou spletli a tato podobnost sestrám stačila, aby pochopily, že konečně našly příbuznou. Zbývalo jen navázat vzájemný kontakt, což členové rodiny učinili.

PSALI JSME: KUCHAŘSKÉ KNIHY MARILYN MONROE BUDOU VYDRAŽENY

PŘIPOMÍNÁME: „PŮJDU NÁM KOUPIT ZMRZLINU.“ MÁMA MĚ NECHALA NA LAVIČCE A ROZHODLA SE ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT

Share