Dívka zachraňuje krávy, se kterými se špatně zacházelo: Zbožňují ji jako kočky

Brazilka Patricia se domnívá, že nejen kočky a psi si zaslouží lásku. Krávy, selata a drůbež by také neměly žít na farmách, kde jsou drženy kvůli masu, mléku nebo vajíčkům. Vykupuje zvířata a chová se k ním stejně jako k domácím mazlíčkům. A každý z nich reaguje na péči své paní láskou stejně jako tradiční domácí mazlíčky.

Kráva / Zdroj: goodhouse.ru

Nyní v tomto zvláštním útulku žije více než deset krav, oslů, koní a selat, ale jeho hlavními hvězdami jsou býci Shapiro a Siddhartha. Dokonce byly vytištěny na tričkách: všechny prostředky z prodeje suvenýrů jdou na krmení a léčbu osvobozených zvířat.

Příběh útulku začal v roce 2011: Patricia a její manžel Vitor se rozhodli opustit hlučné město a začít nový život v přírodě. V kouzelném místě Kamandukaya postavili dům a nazvali ho „svatyní Vale da Rainha“.

Patricia a Vitor přišli s nápadem nazvat hospodářská zvířata zachráněná před špatným zacházením „mistrovskými zvířaty“, aby zdůraznili, že i my se od nich máme co učit.

Nejprve krávy mohou učit lásce, soucitu a odpuštění, říká Patricia. To je velmi podobné pravdě: v komunikaci s dívkou je tolik něhy! Prakticky jí nezanechávají o samotě: olizují jí nos, jakmile se posadí, snaží se jí položit rohatou hlavu na klíně. Když dívka dělá jógu, jsou také někde poblíž.

Každý den se Patricia a Vitor starají o domácí mazlíčky a vedou sociální sítě „svatyně“, aby lidem řekli o humanismu vůči zvířatům. Volný čas, pokud zůstane, tráví hodiny jógy a meditace — během pandemie pár začal vysílat své kurzy na Instagram. Nyní je v útulku více než sto zvířat: volů, prasat, koní, oslů, koz, ovcí, ptáků, psů a koček, které byli zachráněné z týrání.

PSALI JSME: DÍVKA NEVĚDĚLA, PROČ ŠPATNĚ SPÍ, DOKUD NEVIDĚLA ZÁZNAM KAMER: VIDEO VELMI ROZESMÁLO LIDI

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI ADOPTOVALA KOTĚ: NAKONEC JI ČEKALO VELKÉ PŘEKVAPENÍ

Share