“Ať vám ta láska dlouho vydrží”: Jak Marek Lambora a Lukáš Langmajer překvapili fanynky na sociálních sítích

40letého herce Lukáše Langmajera fanoušci miluji. ale nejenom díky jeho úžasné hře ve filmech a seriálech, ale také díky tomu, že má smysl pro humor. Stejně jako i jeho kolega Marek Lambora, se kterým Langmajer sdílel na svém Instagramu vtipný snímek.

Lukáš na Instagramu sdílel provokativní fotku, která je nejspíš pro fanynky, protože stojí s oblíbeným Markem Lamborou u oltáře. “Dívky zapláčou, že jejich idol přiznal, s kým chce životní cestou jít,” uvedl pod příspěvkem Langmajer.

Marek Lambora a Lukáš Langmajer/Zdroj: instagram.com

Oba herci na sobě měli úžasné oficiální obleky, a také po boku každý měl krásnou družičku. Kvůli těmto detailům na snímku, někdo určitě přemýšlel o tom, že opravdu mají sňatek, ale Lukáš uklidnil fanoušky jednou větou.

“Máme vás rádi, kamarádi, vaši Marek a Lukáš Linhartovi,” vtipně napsal Langmajer. Společné příjmení zvolili podle jména postavy Marka Lambory, který ve dnešní době hraje v seriálu Slunečná.

Marek Lambora/Zdroj: instagram.com

Dokonce i Lukáš má dlouhodobý vztah s ženou, která porodila mu dvě děti. Lambora ve dnešní době nemá žádný vztah, kvůli tomu všechny jeho fanynky mohou zůstat v klidu.

Hodně sledovatelů Langmajera ihned pochopili, že je to vtip, a napsali pod příspěvkem velké množství příjemných komentářů. “Ať vám ta láska dlouho vydrží,” napsala fanynka. Dokonce i Lambora okomentoval úžasný snímek: “Na tento den budu dlouho vzpomínat.”

Lukáš Langmajer/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: EVA BUREŠOVÁ SE POCHLUBILA NOVÝM BYDLENÍM: DIVÁCI SI VŠIMLI, CO MAJÍ HEREČKA A POROTCE FOREJT SPOLEČNÉHO

PŘIPOMINAME: „JE TO TAKOVÁ INFORMACE, SE KTEROU SE POTŘEBUJU TROŠKU SAMA SŽÍT“: ZPĚVAČKA A HEREČKA ANNA SLOVÁČKOVÁ POTĚŠILA SVÉ FANOUŠKY A PROZRADILA, ŽE JE KONEČNĚ ZDRAVÁ

Share