Dívka ukázala, co se jí stalo, když si 5x zvětšila rty

Mladá Američanka není lhostejná ke všem procedurám krásy, ale zdá se, že její plné rty jsou obzvláště atraktivní. Dívka se pětkrát obrátila na kosmetičku a rozhodla se sdílet výsledek.

Injekce krásy / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Fanynka krásy jménem Glamma umístila video do svého TikToku. Video se rychle dostalo do trendů a během několika dní ho viděly miliony uživatelů. Hrdinka videa prozradila, jak se změnila.

Glamma / Zdroj: mirfactov.com

Dívka se rozhodla pro změnu kvůli vlivu sociálních sítí. Glamma po celou dobu viděla krásné ženy s plnými sexy rty. Takže nedobrovolně dívka získala komplex. Začala se obávat, že muži jí nevěnují pozornost kvůli malým rtům.

Glamma / Zdroj: mirfactov.com

Časem se blogerka rozhodla navštívit kosmetičku a udělala svou první injekci krásy. Během dvou let navštívila Glamma specialistu ještě čtyřikrát. Při každé návštěvě jí bylo do rtů dodáno 1 ml kyseliny hyaluranové.

Glamma / Zdroj: mirfactov.com

Dívka také řekla, že v určitém okamžiku si uvědomila, že nyní závisí na těchto inhekcích. Tvrdí však, že změny jejího vzhledu jí pomohly trvale se zbavit některých komplexů, které ji pronásledovaly po dlouhou dobu života.

Glamma / Zdroj: mirfactov.com

„Kdybych se nerozhodla pro zvětšení rtů, cítila bych se dodnes jako ošklivé káčátko. Ale teď se mám ráda a cítím se skvělé,“ řekla Glamma.

PSALI JSME: MUŽ NAŠEL PODIVNÁ DROBNÁ VEJCE A PAK SE Z NICH ZAČALY LÍHNOUT PODIVNÉ BYTOSTI

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „EXISTUJE PROMLČECÍ LHŮTA PRO NEVĚRU? UKÁZALO SE, ŽE MŮJ MANŽEL MĚL PŘED TŘEMI LETY MILENKU. ZDA MU MÁM ODPUSTIT“

Share