Dívka si chtěla připravit omeletu, a přitom natáčela vše na video: Po jeho zhlédnutí už asi do kuchyně nepůjde

Dívka jménem Rosio je studentka z Filipín. Jednoho dne, ona se rozhodla připravit omeletu, ale myslela si, že vaření je nudný proces a přišla s tím, jak ho oživit.

Rosio / Zdroj: YouTube

Dívka vzala telefon, zapnula kameru na telefonu a začala nahrávat video, které pak plánovala zveřejním na TikToku. Zpočátku vše šlo podle plánu.

Blogerka vzala talíř, rozbila do něj dvě vejce a vzala vidličku aby je mohla rozmíchat. Je pravda, že neměla čas začít proces, protože musela být naléhavě přerušena a křičela ze strachu.

Rosio / Zdroj: YouTube

Všechno zavinil šváb, který se z ničeho nic objevil a naskočil na tričko studentky. Rosio se zbavila hmyzu, ale ten se rozhodně nechtěl vzdát bez boje.

Rosio / Zdroj: YouTube

Šváb se vrátil k Rosio, ale ta si toho nevšimla a pokračovala v přípravě. Po celou dobu host seděl na rameni a zdá se, že chtěl říct něco důležitého, ale bohužel nestihl to.

Teprve když si studentka před publikací prohlížela video, uvědomila si, jak nepozorná byla.

Rosio / Zdroj: YouTube

O dalším osudu švába není nic známo. Možná padl v boji proti pantofli, nebo už připravuje nový plán útoku.

PSALI JSME: JANA HLAVÁČOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA, PROČ SE ODMÍTLA NECHAT OČKOVAT PROTI KORONAVIRU: HEREČKA ŘÍKÁ, ŽE UŽ TO PRO NI NEMÁ SMYSL

PŘIPOMÍNÁME: MÁMA PŘEMÝŠLELA O DYCHTIVOSTI SVÉ DCERY RYCHLE JÍT SPÁT, DOKUD NEZKONTROLOVALA JEJÍ POKOJ: OTEVŘELA DVEŘE A UVIDĚLA DÍVKU VE SPOLEČNOSTI ZRZAVÉHO CIZINCE, ALE BYLO ZBYTEČNÉ ZAVOLAT POLICII

Share