Máma přemýšlela o dychtivosti své dcery rychle jít spát, dokud nezkontrolovala její pokoj: otevřela dveře a uviděla dívku ve společnosti zrzavého cizince, ale bylo zbytečné zavolat policii

Pokud malá dcera jde spát sama, pak se něco děje, rozhodla se matka a její intuice nezklamala. Poté, co přišla v noci do pokoje dítěte, žena našla cizího, ale kriminálního v něm bylo jen jeho kriminálně roztomilý vzhled.

Hlava/Zdroj: medialeaks.ru

Lynn Farrell se na začátku roku 2021 přestěhovala se svou rodinou do nového domova v oblasti s velkým počtem koček. Dcera ženy je velkým milovníkem zvířat, takže si nikdy nenechala ujít příležitost povídat si s jakoukoli kočkou, kterou potkala.

Maminka nezasahovala do hobby své dcery a byla si jistá, že se žádný z dívčích chlupatých přátel nedostane do jejich domu, protože v jejich rodině už byli tři. Ale žena později musela litovat své naivity.

V polovině března si Lynn začala všímat, že její dcera je stále více a více ochotná jít spát, i když ji dříve nelze bylo přesvědčit to udělat.

„Když tak snadno souhlasila, že půjde do postele, okamžitě jsem měla podezření, že něco není v pořádku, jako každá milující matka,“ – vysvětlila Farrell.

Aby zjistila, co bylo důvodem tohoto chování její dcery, rozhodla se ji jednu noc navštívit.

Lynn otevřela dveře a uviděla dívku ve společnosti zrzavého cizince, ale bylo zbytečné zavolat policii.

Holčička s kočkou/Zdroj: medialeaks.ru

Hostem byla jedna z pouličních koček, se kterými Farrellova dcera často trávila čas.

Toaletu, mísy, jídlo a vodu, které dívka držela ve své skříni, si půjčila od svých ostatních mazlíčků.

Kočka tedy začala pravidelně trávit noc v domě Farrell. Lynn však viděla tyto dva pohromadě a nemohla se dlouho zlobit.

Holčička s kočkou/Zdroj: medialeaks.ru

Následujícího dne byla kočka jménem Pamkin Jr. převezena k veterináři, kde podstoupila všechny nezbytné procedury. Poté, Lynn a její dcera obešly sousedy v naději, že najdou majitele zvířete.

Kočka/Zdroj: medialeaks.ru

Pokusy skončily úspěchem: Farrellové našli majitele, který žil ve vedlejší ulici. S jeho svolením mohla teď načechraná kočka každý den navštívit svou druhou majitelku, a dokonce zůstat přes noc.

Holčička s kočkou/Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: CELEBRITY, JEJICHŽ SRDCE BYLA NAVŽDY PODMANĚNÉ KOČKAMI

PŘIPOMÍNÁME: TATO KOČKA INSPIRUJE DĚTI SE ŠPATNÝM ZRAKEM, ABY NOSILY BRÝLE

Share