Dívka našla zprávu, která byla vržena do oceánu před 37 lety

9letá Američanka náhodou našla zprávu na pláži, která byla hozena do oceánu před 37 lety. Během této doby dopis v lahvi proplul více než 6 000 kilometrů!

Dopis v láhvi / Zdroj: life.24tv.ua

Zpočátku rodiče Abby nevěřili, že jejích dcera našla starou zprávu. Zdálo se jim, že je to obyčejný odpad: láhev byla velmi stará. Ale příběh měl pokračování: jakmile rodiče vytáhli korek, vypadly různé dopisy.

Dopis v láhvi / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Abby nejprve řekla, že ona a její sestra našly dopis v láhvi. Do posledního dne si myslela, že to jsou poklady,“ vzpomíná matka dívky.

„Aktuální průzkum oceánu“ bylo na dopisech napsáno v různých jazycích spolu s datem červenec 1984. Autoři poznámky také uvedli svou adresu – město Tooshi v Japonsku, High School Science Club.

Dopis v láhvi / Zdroj: life.24tv.ua

Rodiče byli velmi překvapeni, protože láhev našli až na Havaj. Za tu dobu tedy dopis v lahvi připlul více než 6 000 kilometrů. Příbuzní se pokusili najít autory zprávy, ale zatím se to nepodařilo.

Dopis v láhvi / Zdroj: life.24tv.ua

„Hledali jsme web školy, ale všechno tam bylo napsáno v japonštině. Nerozuměli jsme ničemu. Nyní plánuje zalaminovat dopisy a posílat je poštou na adresu, která byla uvedena v dopise. Zdá se, že autorům dopisu je teď asi 50-55 let,“ řekla matka dívky.

PSALI JSME: NEJLEPŠÍ ŽENY V DOMÁCNOSTI: ZÁSTUPCI JAKÉHO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ DOMA DOKONALOU ČISTOTU

PŘIPOMÍNÁME: BLOGGER NAŠEL VE VODĚ NA PLÁŽI STARÝ ZÁMEK: PO JEHO VIDEU SE DO BUDOVY TURISTÉ JEN HRNULI

Share