Sharon Stone překvapila všechny na filmovém festivalu v Cannes v šatech od Dolce &Gabbana: Jaké šaty měla na sobě

Hollywoodská herečka Sharon Stone přijela na filmový festival v Cannes. Celebrita prošla po červeném koberci v luxusních modrých šatech od italské značky Dolce & Gabbana.

Sharon Stone / Zdroj: film.ru

Filmový festival v Cannes každodenně přitahuje pozornost médií. Na festivalu se objevují celebrity z filmového průmyslu, modelky, influencery. Mezi všemi obrazy přední světová média vybírají nejlepším outfit. Prvenství si tentokrát odnesla herečka Sharon Stone.

Sharon Stone / Zdroj: fashion.24tv.ua

Film Ildiko Enedi Příběh mého života měl premiéru v Cannes 14. července. Právě tuto show navštívila Sharon Stone. Její vzhled přitahoval pozornost novinářů a tisku, protože herečka nebyla na francouzské riviéře 7 let.

Sharon Stone / Zdroj: fashion.24tv.ua

63letá herečka se stala skutečnou senzací večera díky svému luxusnímu obrazu v královských šatech. Pro tak důležitou událost si vybrala šifónové modré šaty s dlouhým závojem posetým mnoha barevnými poupaty květin.

Sharon Stone / Zdroj: fashion.24tv.ua

Luxusní obraz Sharon Stone byl doplněn masivními šperky od Choparda. Měla na sobě náušnice a diamantový prsten. Vizážistky aplikovaly smokey eyes a namalovaly její rty růžovou rtěnkou. Sharon Stone udělala odvážný účes, který dodával jí okouzlující nedbalost.

PSALI JSEM: ŽENA ODHALILA ZRADU SVÉHO MANŽELA A ON SLÍBIL, ŽE SE TO NEZOPAKUJE: ODPOVĚĎ ŽENY JE HODNÁ POTLESKU

PŘIPOMÍNÁME: PIRÁTI PODALI ŽALOBU NA ANDREJE BABIŠE: “SNAŽILI JSME SE SITUACI ŘEŠIT MIMOSOUDNÍ CESTOU, SOUČASNÝ PREMIÉR ALE ODMÍTL“

Share