Děti se mu smály kvůli jeho vzhledu: ale stačila jen jedna věta lékaře a rozhodl se změnit svůj život a nyní je k nepoznání

Když Stephenovi Campolovi z New Yorku bylo 13 let, už měl problémy s nadváhou. Váhy ukázala děsivých 135 kilogramů, pro výšku a věk chlapce je to překročení normy o 45 kilo.

Stephen Campolo / Zdroj: YouTube

Podle Stephena, pro teenagera ve škole nadváha je za trest. Ostatní děti týraly chlapce a vymýšlely mu urážlivé přezdívky.

„Když jsi teenager, vždycky jsi souzen podle vzhledu. Hodně se mi vysmívali, říkali mi tlusťoch. Jmenuji se Campolo, takže mi děti říkaly Fatpolo (tlusté pólo) “ řekl Stephen moderátorovi YouTube kanálu Truly.

Ještě horší to bylo u muže v komunikaci s vrstevníky. Jak chlapec vzpomíná, dívky s ním prostě mluvit nechtěly.

Stephen Campolo / Zdroj: YouTube

Problémy s vrstevníky však nejsou to nejhorší, co vedlo k nadměrné hmotnosti. Ve 14 letech si Stephen zlomil prst a šel k lékaři. Pak lékař řekl několik slov, po kterých se teenager rozhodl změnit svůj život.

„Lékař řekl mému otci, že mám klinickou obezitu a musím změnit životní styl, jinak by to mohlo špatně skončit. Kdybych si nezlomil prst a nemusel jít k lékaři, nikdy bych se o tom nedozvěděl,“ říká Stephen.

Stephen Campolo / Zdroj: YouTube

Aby se něco změnilo, Stephen změnil svůj životní styl a začal dodržovat novou přísnou dietu. Každý večer běhal a postupně začal hubnout. Nejprve se počet na váze snížil o pět jednotek a pak ještě o tolik.

Když Stephen ztratil celých 50 kilo, všiml si, že má spoustu přebytečné kůže.

Tak se rozhodl vyhledat pomoc a šel do posilovny, kam od té doby pravidelně chodí na tréninky.

Nyní Stephen váží 99 kilogramů a jeho tělo je hora svalů. Ten chlap je hrdý na sebe a je rád, že kdysi vzal vážně slova lékaře.

Nyní tahá v sále činku, která váží víc než on sám v dospívání. A Stephen si je víc než kdy jindy jistý.

„Hodně jsem zhubl, chtěl jsem si vybudovat tělo, abych byl sebevědomí, cítil se silný a úspěšný, a myslím že se mi to povedlo!“ řekl Stephen.

PSALI JSME: „CHCI BÝT ŠTÍHLÝ NA SVÉ SVATBĚ“: MUŽ ZHUBL 60 KILO, ABY POŽÁDAL O RUKU, A JE NYNÍ K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ZHUBLA O 91 KG POTÉ, CO JI PŘÍTEL OPUSTIL A ZAČAL ZVEŘEJŇOVAT FOTKY NA INSTAGRAM SE SVOU NOVOU DÍVKOU: JAK VYPADÁ TEĎ

Share