Dívka zhubla o 91 kg poté, co ji přítel opustil a začal zveřejňovat fotky na Instagram se svou novou dívkou: Jak vypadá teď

Samantha Rowleyová byla vždycky baculatá holka. Od dospívání snila o zhubnutí.

Ona neustále seděla na dietách, zkoušela pilulky na hubnutí, chodila do posilovny a ligy hubnoucích (Weight Watchers). Ale nic nepomohlo. Jakmile ona trochu zhubla, jak se znovu začala přejídat a kilogramy se vracely, přinášely s sebou nové. Osobní život u Samanthy také nebyl pohádkový.

S posledním přítel dívka chodila dva roky, pak on prostě zmizel, a začal zveřejňovat fotky na Instagram se svou novou dívkou. Pro Samanthu to byla poslední kapka. Řekla si, že od tohoto dne začne sebe mít ráda, a nikomu nedovolí, aby se k ní takto choval.

Změna trvala dva roky. Bylo utraceno 20 000 dolarů a hodně síly. Samantha začala s operací žaludku. To jí pomohlo snížit váhu ze 160 kilogramů na 73. Dívka poté provedla břišní plastiku, vytažení paží, vytažení boků a zvětšení prsou.

Jak se přiznala dívka, nejbolestivější operací bylo utažení stehen, zbytek byl mnohem jednodušší. Ale Rowleyová si je jista, že každá z nich stála za tu bolest.

Nyní Samantha konečně vypadá, jak vždycky chtěla. Říká, že ji blízcí velmi podporovali během její proměny. Dodnes má ale dny, kdy má pocit, že znovu váží 160 kilogramů a nenávidí se.

Nyní Samantha má svůj vlastní blog, který je o jejích změnách. Ona je připravena podpořit každého, kdo se rozhodl zhubnout.

„Ať jste hubený nebo ne, mějte se rádi navzdory všemu po celou dobu cesty k ideálnímu tělu!“

PSALI JSME: „PSI MI ŘEKLI, JAK ZHUBNOUT“: ZAJÍMAVÝ ZÁŽITEK DÍVKY, KTERÁ ZHUBLA 42 KG

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ZHUBLA, ALE NEZTRATILA JEN KILA NAVÍC: SPOLU S NIMI ZMIZELO I 10 LET VĚKU A TAKHLE DNES VYPADÁ

Share