„Psi mi řekli, jak zhubnout“: zajímavý zážitek dívky, která zhubla 42 kg

Veterinární sestra následovala příklad svých pacientů.

Žena/Zdroj: goodhouse.ru

Stacy Baldwin po dlouhou dobu vážila 96 kg, ale po roce tvrdých a pravidelných tréninků dosáhla pohodlných a podle svých slov „zdravých“ 54 kilogramů. Jak k tomu došlo?

Žena/Zdroj: goodhouse.ru

Stacey trpěla od dětství poruchou příjmu potravy (dnes je široce přijímaná zkratka PPP). „Nenáviděla jsem zeleninu a milovala jsem rychlé občerstvení a čokoládu.“ Ve věku 8 let byla Stacy diagnostikována obezita.

Žena/Zdroj: goodhouse.ru

Když absolvovala vysokou školu, splnila si svůj sen a šla pracovat jako zdravotní sestra na veterinární kliniku. Musela se hodně hýbat, vypořádat se s chlupatými pacienty, a pak poprvé vážně uvažovala o hubnutí.

Žena/Zdroj: goodhouse.ru

Ale stejně jako mnoho dalších, její první pokusy byly – zhubla, přibrala. Přibližně čtyři roky uplynuly v neúspěšných pokusech o hubnutí. Až jednoho dne si uvědomila, že po celou dobu měla před očima spolehlivou metodu.

Žena/Zdroj: goodhouse.ru

„Často jsem dělala dietu a doporučovala cvičení pro obézní psy a kočky. A pokud se majitelé metodicky řídili našimi doporučeními, výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.“

Stacey přestala věřit na zázračné pilulky a diety a uvědomila si, že i pro ni bylo řešením metodické cvičení a změna stravy. „Pokud tato pravidla fungují pro psy, budou fungovat i pro mě.“

Žena/Zdroj: goodhouse.ru

Začala počítat kalorií, změnila stravu a začala postupně zavádět rozumnou fyzickou aktivitu. Začala rychlou chůzí na běžeckém pásu po dobu 10 minut jednou denně a postupně se začala trénovat až 6krát týdně.

Nyní se věnuje posilování a nedokáže si bez tréninku představit den.

PSALI JSME: DÍVKA SE UKÁZALA PŘED A PO ZHUBNUTÍ A LIDÉ Z TOHO MĚLI OČI NAVRCH HLAVY: NYNÍ VYPADÁ JAKO KRÁSNÁ KENDALL JENNEROVÁ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SHODILA 35 KG, DÍKY ČEMUŽ JEJÍ TVÁŘ ZAČALA VYPADAT O 30 LET MLADŠÍ: JAK ONA VYPADÁ TEĎ

Share