Děti Andreje Babiše a Petra Fialy: kdo z nich má rád luxus a kdo naopak pečlivě střeží své soukromí

Petr Fiala stejně jako Andrej Babiš je premiérem, který vychovává děti. Babiš má čtyři potomky ze dvou manželství a Fiala má tři děti s jednou životní partnerkou. Děti Babiše se ne vždy k němu hlásí a často si potrpí na luxusu. Ty Fialovi naopak mají rádi soukromí a jdou v otcových stopách. Píše o tom web extra.cz.

Rodinné vztahy u obou politiků jsou rozdílné, stejně jako i přístup dětí ke svým rodičům. Nejhůř je na tom vztah Andreje Babiše mladšího se svým otcem.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com

Syn bývalého premiéra obviňuje v únosu a k velké konfrontaci došlo loni v Ústí nad Labem, když Babiš byl obklopen velkým množstvím novinářů. Z prvního manželství předseda hnutí ANO má také dceru Adrianu.

Dceru Vivien a syna Frederika mu porodila druhá manželka Monika. Frederik původně hrál fotbal a tenis, ale sport musel nechat kvůli zdravotním potížím. Na veřejnosti se moc neukazuje, ale objevil se například na večeři s prezidentem Milošem Zemanem, které se účastnily rodiny politiků.

Andrej Babiš a jeho rodina / Zdroj: extra.cz

Otci se Frederik moc nepodobá a ve svých 17 letech má docela vypracovanou postavu. Ve volném času totiž dělá thajský box.

Podle extra.cz. dcera Vivien následuje maminku a ráda nakupuje kosmetiku a oblečení. Pro nákupy se nejraději vydává do Paříže. Do školy ale volí nevýrazné oblečení.

Andrej Babiš a dcera Vivien / Zdroj: extra.cz

Děti Petra Fialy si naopak své soukromí pečlivě střeží a nejsou moc vidět na Facebooku či Instagramu. Syn Martin studuje doktorát v oboru historie a během kampaně podporoval otce u stánků.

Kromě toho Martin točí amatérské filmy a má jich minimálně již šest.

Ve volební den Petra Fialu podporovala celá rodina, která se sešla v brněnské hospodě.

Petr Fiala a jeho rodina / Zdroj: profimedia.cz

Martin Fiala dodal, že si rodina již zvykla na politické působení otce a poslední kampaň na ně nijak nedopadala.

PSALI JSME: SCHILLEROVÁ TVRDĚ ZKRITIZOVALA ZBYŇKA STANJURU: BÝVALA ŠÉFKA STÁTNÍ KASY ŘEKLA, ŽE MINISTR NEPRACUJE A ZŘEJMĚ MÁ PRODLOUŽENÉ SVÁTKY

PŘIPOMÍNÁME: „NEJDE ŽÍT PĚT LET V POLOLOCKDOWNECH“: ROMAN PRYMULA A JIŘÍ ŠINKORA PROMLUVILI O NOVÉ VLNĚ A O OPATŘENÍCH

Share