“Dělám si hlavně to, co chci”: Jak Veronika Kopřivová odreagovala na rady maminek

Známá modelka Veronika Kopřivová před několika měsíci se stala poprvé maminkou. Mateřství má moc ráda, a na svém Instagramu to vůbec netají, a moc často sděluje svým fanouškům, jak vychovává své dítě a jak si mateřství užívá.

Veronika Kopřivová se svým partnerem a dcerou/Zdroj: instagram.com

Veronika je velmi známou podnikatelkou a influencerkou, která má na svém Instagramu až 150 tisíc sledujících. Mezi jejími sledujícími jsou i maminky, které jí denně dávají nejrůznější rády. Jak na nich Kopřivová reaguje?

Modelka sdílela fotografii se svou dcerkou, pod kterou napsala, že kromě vychování dítěte, za den ještě stihla vyřídit všechny pracovní e-maily, poslat mzdy, udělat test na koronavirus, nakoupit potraviny a z nich udělat řízky.

Veronika Kopřivová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Většina maminek ale napsala, že během mateřství to dělat nemůže, a tyhle povinnosti by měla rozdělit se svým manželem. Veronika na všechny rady odpověděla tím, že by nechtěla během mateřství jen sedět doma s dítětem.

“Dělám si hlavně to, co chci a co mě baví,” odpověděla známá influencerka, která si mateřství moc užívá, a je ráda, že má tak úžasnou dcerku.

Veronika Kopřivová se svým partnerem a dcerou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: VERONIKA KOPŘIVOVÁ UKÁZALA CO NA NI ČEKALO PO PORODNICI: „ŽÁDNÉ BALONKY A DALŠÍ KRAVINY“

PŘIPOMINAME: MANŽELKA JOSEFA VÁGNERA PORODILA MU DRUHÉ DÍTĚ: ZPĚVÁK PROMLUVIL, PROČ TAJIL CELÉ TĚHOTENSTVÍ SVÉ MANŽELKY

Share