Dcera řekla první slova a matka se cítila v cizí kůži: Když je žena uslyšela, šla k lékaři

Tiktok máma natočila první slova své dcery a stále nemůže uvěřit svým uším. Pokud mají děti obvykle potíže vyslovit několik slabik, pak její dívka rozdala celou frázi najednou, ale její význam je odstrašující.

Dítě/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Uživatelka Tiktok sdílela příběh o tom, jak první slova její dcery vyvolaly vážný důvod k obavám. Podle ženy ona a její manžel dlouho čekali, až dítě řekne „máma“ nebo „táta“, ale dívka jen vydávala nepochopitelné zvuky.

Žena/Zdroj: medialeaks.ru

Jakmile se žena rozhodla natočit roztomilé vrčení své dcery na kameru, dívka po několika sekundách jasně řekla: Help me mama! („Pomoz mi, mami“).

Dítě/Zdroj: medialeaks.ru

Později se žena přiznala, že nemohla uvěřit svým uším. “Nejprve jsem si myslela, že se mi to zdálo, ale ve skutečnosti byla všechna slova velmi jasná,“ vysvětlila žena. Později matka nahrála video na tiktok a sledující potvrdili, že malá ji opravdu požádala o pomoc.

Dítě/Zdroj: medialeaks.ru

Diváci videa se přiznali, že by nikdy nechtěli ocitat na místě ženy a slyšet taková slova od dítěte. Mimoto mají děti obvykle potíže s mluvením slabik ve věku několika měsíců.

Příběh ale měl pokračování. Pod dojmem prvních slov své dcery šla její matka k lékaři a zjistila, že dívka potřebuje operaci. Žena zároveň ale neupřesnila, jaké zdravotní problémy měla holčička. Nyní má dívka již dva roky, cítí se dobře a už neděsí své rodiče.

ČTĚTE TAKÉ: DESET LET PO MATURITĚ SI DÍVKA Z CHUDÉ RODINY UTŘELA NOS SPOLUŽÁKŮM: CO UDĚLALA

PSALI JSME: ŽENA UKÁZALA, JAKÝ DÁREK DOSTALA MILENKY SVÉHO MANŽELA: LIDÉ SE STYDĚLI, ALE NE ZA MILENKU, ALE ZA HLAVU RODINY

Share