Dcera mého manžela přijela k nám na chatu a řekla, že se chce tady zůstat bydlet

Jsem vdaná již 5 let, ještě ale s manželem nemáme děti. Pravděpodobně jen se seznamovali celou tu dobu. Přestože s manželem plánujeme, že se v budoucnu staneme rodiči několika dětí. Sníme o velké rodině.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jakmile přišlo léto, my jsme se rozhodli odjet na chatu za městem – v letním období žijeme tam. A je třeba tam přes léto udělat hodně – musíme zateplit dům, dokončit stavbu vedle, starat se o zeleninu.

Dívka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ve městě se navíc nelze normálně bydlet – pouze dusnost, ale na chatě je vždy čerstvý vzduch, čisté klima, stromy, květiny, zelenina. Skutečný ráj!

Mimochodem, můj manžel Vladimír má dceru z předchozího manželství. Chápu, že se možná chovám hloupě a nesprávně, ale snažím se ji vidět méně často. Je mi nepříjemné si uvědomit, že můj manžel přede mnou měl jiný život s nějakou ženou, kterou miloval, a mají společné dítě.

Nemohu to v sobě překonat, jsem velmi žárlivá. A jednoho dne se stalo to, čeho jsem se bála nejvíce a teď nevím, co mám dělat. Jeho dcera přijela na chatu se slovy, že se poprala se svou matkou. Manžel s Kateřinou promluvil a to beze mě.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Po chvíli můj manžel vyšel na ulici a předvedl mi zprávu, že jeho dcera bude žít s námi. Byla jsem šokována po tom, co jsem slyšela, ani se nezeptal na můj názor!
Měla jsem záchvat vzteku a uvedla, že si musí vybrat – buď já, nebo Kateřina. Vladimír odpověděl, že nemůže dát svou vlastní dceru ven. Přestože je již zcela samostatná a dospělá – brzy jí bude 18 let a může žít sama.

Dívka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nechci žít s jeho dospělou dcerou a nechci někoho jiného v naší rodině. Kateřina mi bude každý den připomínat minulý život a jeho exmanželku. Bude to pro mě skutečné peklo! Několik dní jsem žila v takovém prostředí a uvědomila jsem si, že to nevydržím. Takže jsem odjela do města a řekla jsem svému manželovi, že podám žádost o rozvod.

Dívka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pojmenoval mě bezcitnou ženou a to je vše, rozhodl nic víc nedělat. Ukazuje se, že pro něj nic neznamenám. I když ho miluji, rozhodně nikdy nesouhlasím bydlet s jeho dcerou pod jednou střechou.

ČTĚTE TAKÉ: MLADÁ MATKA UKÁZALA, CO JEJÍ MANŽEL DĚLAL PŘI PORODU: LIDÉ JSOU PŘESVĚDČENI, ŽE BY BYLO LEPŠÍ, KDYBY ZŮSTAL DOMA

PSALI JSME: HUSKY NAPODOBUJE DÍTĚ: TOTO VIDEO POBAVILO LIDI PO CELÉM SVĚTĚ

Share