Dagmar Havlová pomáhá lidem postiženým tornádem: předala obci na Jižní Moravě 700 tisíc Kč

Herečka Dagmar Havlová se dlouhodobě věnuje charitě a tentokrát se také rozhodla pomoci těm, kteří tuto pomoc nyní velmi potřebují. Její charitativní nadace pomohla obci Hrušky, která byla postižena tornádem, a poslala jim 700 tisíc Kč.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Bývalá první dáma přes svůj Instagram poděkovala všem, kteří posílali peníze na pomoc lidem postiženým tornádem v obci Hrušky v Jihomoravském kraji.

Podle ní se podařilo vybrat přes 700 tisíc Kč. Dagmar Havlová osobně předala šek paní starostce Filipovičové.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Tornádo, které vzniklo zhruba před třemi týdny, se stalo skutečnou katastrofou pro mnoho lidí, mnoho domů bylo poškozeno nebo dokonce zničeno.

Ve svém videu na sociální síti herečka ukázala i školu, které pomáhá její nadace VIZE 97. Byla vyhlášena veřejná sbírka a lidé poslali na pomoc postiženým na jižní Moravě přes 700 tisíc Kč.

Rozhodně se jejím příznivcům a fanouškům líbilo, že to Dagmar Havlová udělala. Někteří z nich napsali, že pro ně zůstává první dámou.

PSALI JSME: LUCIE BÍLÁ ČÁSTEČNĚ UKÁZALA FANOUŠKŮM SVOU VILU: TERASA JEJÍHO DOMU JE SKVĚLÝM MÍSTEM K ODPOČINKU A CVIČENÍ S JEJÍM PARTNEREM RADKEM FILIPIM

PŘIPOMÍNÁME: RODINNÉ ŠTĚSTÍ: MICHAELA GEMROTOVÁ ZVEŘEJNILA NOVÉ FOTKY SVÉ DCERKY

Share