Lucie Bílá částečně ukázala fanouškům svou vilu: terasa jejího domu je skvělým místem k odpočinku a cvičení s jejím partnerem Radkem Filipim

Lucie Bílá je v Česku velmi populární zpěvačka a zná ji mnoho lidí i z jiných zemí. Takže samozřejmě, když se objeví na veřejnosti, stane se středem pozornosti. Ale i ona chce občas mít klidný život, a proto může žít ve svých rodných Otovicích, které jsou nedaleko české metropole. Píše o tom server Aha!

Na svém Instagram může zpěvačka čas od času zveřejňovat fotografie a videa ze svého velkého domu. Díky tomu mohou fanoušci vidět, jak její bydlení vypadá, alespoň částečně.

Tam má například Lucie Bílá prostornou terasu, ze které je krásně vidět celé Otovice. Tam je možné trávit krásné večery, je to skvělé místo pro romantickou náladu.

Kromě toho se ale tam dá i trénovat, fanoušci zpěvačky už to mohli vidět ve videu na jejím Instagramu.

Tak například její partner Radek Filipi zvedl zpěvačku i s křeslem. Byl to jeden způsob, který vymyslel pro trénink tricepsu doma.

Kromě toho Lucie Bílá také tráví dost času ve své pracovně. Tam například vyrábí růžence, ale když loni na jaře v Česku vypukla epidemie koronaviru, vyráběla tam roušky.

Proto je pro ni její domov zároveň místem odpočinku a místem práce. Ale rozhodně se jí to líbí.

PSALI JSME: „MĚLA BY JÍT PŘÍKLADEM“: PROČ CHOVÁNÍ BRIGITTE MACRONOVÉ NA VEŘEJNOSTI POBOUŘILO FRANCOUZE

PŘIPOMÍNÁME: „JSEM OBVYKLE UPŘÍMNÁ“: MODELKA PAVLÍNA POŘÍZKOVÁ PROMLUVILA O KONCI VZTAHU SE SCENÁRISTOU AARONEM SORKINEM

Share