Dáda Patrasová ukázala, jak se změnila její postava: umělkyně prozradila, díky čemu dokázala zhubnout

Dagmar Patrasová se předvedla na veřejnosti a ukázala svou postavu na představení nové kosmetiky v pražské Malostranské besedě. Je zřejmé, že zhubla a od účastníků akce uslyšela hodně komplimentů. Umělkyně prozradila, že se zdravě stravuje a dodala, čím vděčí za shozené kilogramy. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Dagmar Patrasová / Zdroj: zivotvcesku.cz

Dáda Patrasová dlouhodobě vypadá stejně a svůj vzhled kardinálně nijak nemění. Naposledy ukázala svou figuru na veřejné akci a je vidět, že má plošší bříško než tomu bylo před časem.

Zpěvačka poděkovala za krásná slova ,která od přítomných uslyšela, ale zdůraznila, že se její stravování a pohyb nezměnily.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Patrasová říká za její zhubnutím asi stojí to, že přestala brát léky na páteř, které jí způsobovaly otoky.

Za ploché bříško ale také může vděčit své babičce a tatínkovi. Manželka Felixe Slováčka totiž v minulosti říkala, že byli štíhlí.

Dáda Patrasová/Zdroj: instagram.com

„Já se stabilně stravuji zdravě – jím zeleninu, ovoce, sem tam maso nebo těstoviny,“ tvrdí Dagmar s tím, že zdravě jí už dlouhodobě. Nedá si už ani svíčkovou, protože tu nejlepší prý dělala její maminka, která již tady není.

PSALI JSME: VERONIKA ŽILKOVÁ PROMLUVILA O SVÉM OBYDLÍ V TROSKÁCH A DALŠÍCH PROBLÉMECH: „KDO MÁ POCIT, JAK SE MÁME SUPER, TAK NEMÁME“

PŘIPOMÍNÁME: BERENIKA KOHOUTOVÁ UKÁZALA PRVNÍ FOTKU ZE SVÉ SVATBY: VYPADALA NÁDHERNĚ A ZÁŘILA ŠTĚSTÍM

Share