Veronika Žilková promluvila o svém obydlí v troskách a dalších problémech: „Kdo má pocit, jak se máme super, tak nemáme“

Herečka Veronika Žilková svým fanouškům prozradila, jaké vlastně má nyní problémy a že herectví je především práce. Stejně jako mnoho dalších lidí, má dost běžných problémů. Píše o tom server Aha!

Veronika Žilková jednou trénovala spolu se svou dcerou Agátou Hanychovou, když ji její dcera vysílala to na Instagram. Poté se rozhodla trénovat sama během přímých přenosů.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Se svými fanoušky ale nejen trénovala, ale také s nimi mluvila. Kromě toho ukázala i svůj život, který se liší od představ mnoha lidí.

Herci a herečky jsou stejní lidé jako všichni ostatní, řeší i běžné problémy, které může mít kdokoliv. Veronika Žilková prozradila, že teď má takových problémů dost.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Spousta lidí si myslí, že herci mají obrovské honoráře a že jsou určitě bohatí lidé, ale to platí jen pro některé představitele této sféry.

Podle herečky má nyní rozsekaný mobil. Stalo se to po pádu mobilu. Myslí si, že až dostane další honorář, tak ho asi zcela utratí za nákup nového telefonu.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Ale rozbitý telefon je jen jeden příběh. Podle magazínu Sedmička měly její pejsky zdravotní problémy a musela se o ni postarat.

Psi podstoupili vyšetření, měli rentgen a ultrazvuk a veterinář jim předepsal antibiotika. Podle ní na to měla ještě peníze z minulého honoráře za film.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

„Takže jsem teď natočila film a zaplatím si nový telefon, veterináře a jsem na nule. Kdo má pocit, jak se máme super, tak nemáme,“ uvedla Veronika Žilková.

Kromě toho měla ještě jeden velký problém. Její sousedé probourali zeď a kvůli vibracím popraskala voda a topení. Kvůli tomu má proteklý strop.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Ještě na jaře provedla rekonstrukci svého obydlí, ale nyní bude muset to řešit s pojišťovnou. Proto musí řešit spoustu nepříjemných problémů, ale život jde dál.

PSALI JSME: JAKUB KOHÁK PROZRADIL, KDY PROBĚHNE JEHO SVATBA SE SNOUBENKOU BÁROU

PŘIPOMÍNÁME: BABIŠ MLADŠÍ JE PŘIPRAVEN VYPOVÍDAT: DORAZIL NA POLICI A ŘEKL, CO CÍTÍ PŘED VÝSLECHEM

Share