ČSSD Hamáčka nechtějí: Kdy budou jednat o jeho rezignaci

V nedávných Sněmovních volbách hnutí, které vede Jan Hamáček, nedostalo dostatečný počet hlasů, aby se dostat do Sněmovny.

Jan Hamáček/Zdroj: youtube.com

Byly to první volby z doby vzniku samostatné České republiky, co se sociální demokraté neocitli ve Sněmovně. O tom informuje na svých webových stránkách portál České Noviny.

Dana Váhalová/Zdroj: youtube.com

Místopředsedkyně ČSSD Dana Váhalová nedávno oznámila, že představenstvo bude na dalším sjezdu rozhodovat o rezignaci Hamáčka. Dodala, že pro ni a pro celou stranu je prioritou hájit zájmy občanů, i když hnutí není ve sněmovně.

Jan Hamáček/Zdroj: youtube.com

Jednat o tom budou v Lidovém domě dva týdny po sněmovních volbách. Během setkání představitele se domluví i na termín dalšího mimořádného setkání.

Dana Váhalová/Zdroj: youtube.com

„Je ale třeba ho řádně připravit a dát prostor novým tvářím,“ vyjádřil se k mimořádnému sjezdu jiný místopředseda strany Jan Tvrdý.

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ PROMLUVIL O SVÉM ÚSPĚCHU PO SUMMITU EVROPSKÉ RADY: PETR FIALA ALE ŘEKL, ŽE PREMIÉROVI SE NEPODAŘILO DOSÁHNOUT ŽÁDNÉHO VÝSLEDKU

ČTĚTE TAKÉ: PEKAROVÁ MLUVÍ O PASTI PRO KOALICI OD PREMIÉRA BABIŠE A MINISTRA VOJTĚCHA: PŘEDSEDKYNĚ TOP 09 UVEDLA, JAK NOVÁ VLÁDA BUDE S EPIDEMIÍ BOJOVAT

Share