Celebrity, které své budoucí dědice nerozmazlují luxusem

Téměř každý je ochoten udělat cokoli pro štěstí a blaho svých dědiců a celebrity nejsou výjimkou. Dobré finanční zázemí samozřejmě umožňuje mnohem snadněji se prosadit v životě a budovat kariéru než bez podpory. Zatímco některé děti slavných rodičů mají štěstí, jiné si své problémy musí řešit samy.

Níže vám povíme o celebritách, které věří, že pouze vlastním úsilím lze dosáhnout velkého úspěchu a ocenit všechny výhody života.

Jackie Chan

Legendární herec se nedá označit za šťastného otce, který má se svými dětmi dokonale harmonický vztah, a tak se rozhodl věnovat všechny své peníze na charitu, aby pomohl lidem, kteří to opravdu potřebují. Herec tvrdí, že jeho děti jsou schopné se o sebe postarat. Herec také všeho dosáhl sám, a dokonce musel zažít i chudobu, takže zná cenu bohatství.

Jackie Chan / Zdroj: youtube.com

Ashton Kutcher a Mila Kunis

Herecký pár upřímně věří, že skutečné uspokojení může přinést vydělávání peněz pouze vlastním úsilím. Sami nebyli v dětství svými rodiči nijak rozmazlováni, takže děti manželů často slýchají, že maminka a tatínek prostě nemají peníze.

Ashton Kutcher a Mila Kunis / Zdroj: youtube.com

Mark Zuckerberg

Génius naší doby a jeden z nejbohatších mužů planety přiznává, že jeho dvě dcery se nebudou muset spokojit s jeho velkým majetkem, protože 99 % z něj hodlá věnovat na charitu.

Mark Zuckerberg / Zdroj: youtube.com

Bill Gates

Legendární Gates tvrdí, že největší bohatství člověka se neměří hmotným majetkem. Člověk by měl usilovat o vzdělání. To je to, co poskytne svým dědicům, a to bude ta nejlepší pomoc.

Bill Gates / Zdroj: youtube.com

Curtis Jackson

Hudebník platí synovi výživné a nemůže se dočkat dne, kdy bude moci oficiálně zastavit všechny platby. Je jasné, že dědictví nepřipadá v úvahu. Možná si to rapper nakonec rozmyslí, kdo ví!

Curtis Jackson / Zdroj: optim1stka.ru

Všechny výše zmíněné osobnosti vysvětlují svůj postoj různými způsoby. Někteří z nich chtějí, aby jejich děti všeho dosáhly samy a pochopily, co znamená tvrdá práce, ale pro jiné je na prvním místě charita. Je to však osobní záležitost každého z nás.

PSALI JSME: STYLISTÉ PROMĚNILI ŽENU, KTERÁ ZHUBLA 100 KG

PŘIPOMÍNÁME: DVAAŠEDESÁTILETÁ BABIČKA: VZOR PRO ŽENY NAD 40 LET

Share