Chtěl jsem se vrátit ke své bývalé manželce, ale už bylo příliš pozdě

Jmenuji se Viktor. Žili jsme spolu s mojí ženou Marii 30 let. Vždy jsem vydělával peníze pro rodinu a moje žena byla žena v domácnosti. Nechtěl jsem, aby to pracovala. Ale pak mě prostě přestala bavit.

Manžele / ilustrační foto / Zdroj: yaroslav-samoylov.com

Moje žena a já jsme žili stabilně, respektovali jsme se navzájem, ale láska už byla pryč. Myslel jsem, že je to v pořádku. Všechno mi vyhovovalo. A pak se všechno změnilo.

Jednou jsem šel s kolegy do baru a tam jsem potkal Viktorii. Velmi se mi líbila. Byla o 20 let mladší než já. Byla tak krásná, okouzlující a zábavná. Prostě sen jakéhokoliv muže. Začali jsme spolu chodit a brzy se z ní stala moje milenka.

Po dvou měsících jsem si uvědomil, že už nechci své ženě lhát. Uvědomil jsem si, že se nechci po práci vracet ke své ženě. Uvědomil jsem si, že Viktorku velmi miluji a chci, aby se stala mojí ženou.

O několik dní později jsem své ženě řekl celou pravdu. Marie nezačala skandály. Chovala se velmi klidně a já si myslel, že i ona mě už přestala milovat, a proto vše brala tak klidně. Teprve teď jsem si uvědomil, že v ten okamžik jí bylo velmi špatně z mých slov.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: topfakty.com

Rozvedli jsme se prodali jsme byt, ve kterém jsme spolu žili mnoho let.
Viktorka na tom trvala, požadovala, abych přesně tak udělal. Marie si koupila jednopokojový byt. A jí jsem měl úspory a koupil pro nás s Viktorií dobrý dvoupokojový byt.

Bývalé manželce jsem nepomohl, nikdy jsem jí nedal peníze. Ačkoli jsem věděl, že nemá peníze a hned nebude moci si najít práci. Ale tenkrát mi to bylo naprosto ukradené.

Naši synové se mnou kategoricky odmítli mluvit. Rozhodli, že jsem zradil jejich matku, a tohle mi neodpustili. Ani toto mi ale moc nevadilo, protože moje milovaná Viktorka byla těhotná a těšili jsme se na narození našeho dítěte.

Viktorie brzy porodila syna. Ten chlapec se mi vůbec nepodobán, nebyl ani podobný manželce. Moji přátelé velmi pochybovali, že to vůbec bylo moje dítě. Ale nechtěl jsem je poslouchat.

Dítě / ilustrační foto / Zdroj: goodhouse.ru

Náš rodinný život s Viktorií nefungoval. Musel jsem chodit do práce, dělat všechny domácí práce. A také se starat o dítě. A manželka jen požadovala peníze a šla se bavit. Doma jsme měli neustálý nepořádek, a nikdy nebylo nic k jídlu.

Viktorie se vrácena domu ve tři nebo čtyři ráno, vždy velmi opilá, neustále křičela a dělala skandály kvůli každé maličkosti. Časem mě vyhodili z práce, protože jsem přímo v práci začal usínat, byl jsem neustále naštvaný a velmi špatně jsem vykonával své pracovní povinnosti.

S Viktorií jsem žíli spolu jen tři roky. A pak můj bratr, který nikdy neměl ji rád a který velmi pochyboval, že jsem otcem našeho syna, provedl analýzu DNA. A ukázalo se, že se synem Viktorie nemám vůbec nic společného. Jsme se rozvedli hned poté, co jsem se to vše dozvěděl. Celou tu dobu jsem nekomunikoval s bývalou manželkou a syny.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

A po rozvodu s Viktorií jsem se rozhodl vrátit ke své první manželce.
Koupil jsem květiny, láhev vína, dort a šel jsem k ní. Ukázalo se však, že se Marie přestěhovala. Nová majitelka mi dala její novou adresu.

Přijel jsem. Když jsem ale zazvonil u dveří, otevřel mi muž. Ukázalo se, že moje bývalá manželka si našla dobrou práci a vzala si svého kolegu. Nyní je velmi šťastná a má se velmi dobře.

Jednoho dne jsem pozval svoji bývalou manželku do kavárny. Požádal jsem ji, aby se ke mně vrátila. Podívala se na mě jako na blázna, otočila se a odešla. Nyní chápu, že jsem udělal velmi hloupou věc. Je to to, co jsem chtěl? Proč jsem opustil svoji ženu a vzal si mladou dívku?

Nyní je mi 54 let. A nemám vůbec nic. Nemám ženu, práci a dokonce ani moji synové se mnou nechtějí komunikovat. Ztratil jsem všechno, co mi bylo drahé. A to je moje vlastní chyba.

Muž s kyticí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Bohužel, nikdy nebudu schopen tuto chybu napravit…

PSALI JSEM: JEDNA MATKA MNOHA DĚTÍ SI STĚŽOVALA, ŽE SI NEMŮŽE DOVOLIT KOUPIT JÍDLO: NA TŘI KLACKY KLOBÁSY ALE MĚLA DOST

PŘIPOMÍNÁME: LIDSKÉ DRZOSTI SE MEZE NEKLADOU: JAKÉ „ŠTĚSTÍ“ MÁME NA SOUSEDY

Share