Chlapec, 18 týdnů: V manželově kapse jsem našla ultrazvukové vyšetření těhotné ženy

Jaroslav přišel k mému otci na vyšetření. Pozvala jsem ho do kanceláře a okamžitě jsem se zamilovala. Již tehdy jsem věděla, že chci s nim vytvořit rodinu.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Byl tak laskavý, že jsem ani nemohla v jeho přítomnosti dýchat. Několikrát navštívil mého otce a pak zmizel. Už jsem si myslela, že toho vzdám.

Žena/Zdroj: superhear.info

Nemohla ale jsem přestat na něj myslet. Našla jsem ho stránku na sociální síti a dodala jsem ho do přátel. Nejprve jsme si jen bavili, a pak jsme se rozhodli setkat. Potom jsme se rozhodli chodívat spolu. ale nikomu jsme o našem vztahu neříkali, protože moji rodiče by moji volbu rozhodně neocenili. Chtěli si, aby se provdala za bohatého a ušlechtilého muže.

Pár/Zdroj: superhear.info

Rodiče Jaroslava také nepodporovali náš vztah, protože musel pracovat. Musela jsem mu dávat peníze, aby příbuzní nevěděli, že nechodí na brigádu. O rok později jsme se rozhodli informovat naše příbuzné.

Moji rodiče okamžitě vyjádřili svou nelibost, ale respektovali mou volbu, takže mě neodradili. Jeho rodiče nám nepožehnali, ale stejně jsme se zasnoubili. Byla jsem na třetím měsíci těhotenství, se jsme se svatbou neváhali. Zdálo se mi, že jsem nejšťastnější na této planetě. Mám milujícího manžela, chápající rodiče a zdravé dítě. Jednou jsem se rozhodla vyprat oblečení manžela a našla jsem v kapse ultrazvukové vyšetření. Na zadní straně bylo napsáno: Chlapec, 18 týdnů.

Žena/Zdroj: superhear.info

Když se můj manžel vrátil z práce, ukázala mu tento obrázek a požadovala vysvětlení. Mluvila jsem s ním docela klidně, protože jsem věřila, že dostanu nějaké rozumné vysvětlení a šťastný konec.

Jaroslav se mi přiznal, že měl dlouho jinou rodinu, brzy se mu narodí druhé dítě. Jeho partnerka a děti žijí na vesnici se svými rodiči. Stála jsem a dívala jsem se mu do očí a nevěřila jsem tomu, co slyším.

Žena s dítětem/Zdroj: superhear.info

Jak jsem bydlela s touto osobou dva roky a nevěděla jsem o jiné rodině? Sám jezdil k rodičům, ale nikdy jsem o tom neměla obavy. Rozhodla jsem se podat žádost o rozvod. Musím teď přemýšlet, co mám dělat dál. Zanedlouho mám schůzku s právníkem a také musím nějak to vše objasnit svému otci.

ČTĚTE TAKÉ: „CÍTIL SE JAKO DÍTĚ, KTERÉ SE PRÁVĚ OBJEVILO NA SVĚTĚ“: CHLAP USNUL JAKO DVAADVACETILETÝ A PROBUDIL SE JAKO DÍTĚ. JAK JE TO MOŽNÉ

PSALI JSME: NEVÍM, KDO JE OTCEM MÉHO DÍTĚTE: DVA MUŽE DORAZILI K PROPUŠTĚNÍ Z PORODNICTVÍ

Share