Chci najít někoho, kdo umí vařit chutná jídla: Krásná, štíhlá a bez sklonu k lakomství, šetrná a pracovitá

Podobné typy se vyskytují v každé společnosti. Vždycky si stěžují, jak jsou dnes ženy chamtivé. Přistupují ke vztahům lehkovážně, ne s čistou duší, ne s otevřeným srdcem. Všichni se rozhlížejí, odhadují, jako by si vybírali koně pro práci na poli. Muž chce být milován, chce se cítit jako při jeho matce v dětství, chce být zbožňovaným princem. Není to chodící peněženka. Bez peněz se k ženě ale nemůže ani přiblížit!

Žena a muž / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Takový je náš přítel. Již starý, po neúspěšném manželství a dítětem, proto musí platit alimenty. Jeho bývalá je krásná žena a on nesnižuje laťku. Volá na rande každou krásku, která má andělskou tvář a postavu modelky. Ale tyhle drzé a hloupé puberťačky si ho nechtějí ani všimnout, nejspíš kvůli jeho věku. Je mu 37 let!

Muž a dítě / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

A děvčata se jen navečeří na jeho účet a pak jdou domů k matce! Požadují všechno najednou a jediné, co za to nabízejí, je jejich kunda…

On bydlí v obyčejném bytě, který by se hodilo renovovat alespoň trochu. Má džíny z mládí, vybledlá trička. Pracuje v supermarketu, skládá zeleninu a dělá pokladního. Vypráví hloupé vtipy a nesnaží se vylepšovat své dovednosti. Málokdo o tom přemýšlí, ale v rámci řetězce je možné se posunout výš, a to jak v pozici, tak v platu, ale to mu stačí.

Muž / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Daří se mu dobře, ale musí si najít ženu. Poslušnou.

Pracující a vydělávající manželka. Žena, která dobře vaří a málo jí.

Nechá ho rybařit a respektujte jeho přátele. Dívky od něj okamžitě utíkají, jeho rybaření je příliš nezajímá. A přátelé, které nezajímá nic jiného než pivo, nejsou pro rodinný život přínosem.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Není to žádný hlupák. A když se trochu upraví, zrenovuje si byt a bude nucen něco dělat, opravdu si najde hezkou holku. Myslí si však, že se objeví žena, o kterou se bude moci ucházet. Ale ona musí ho milovat, i když je na tom nejhůř jinak si nebude jistý jejími city.

Nevím, kdo má pravdu

Na jedné straně zdůrazňuje sám sebe: hledá pracující ženu, která si bude moci sama koupit to, co potřebuje. Pak ale obviní ženy z chamtivosti. Ale proč by se taková žena roztahovala před pokladní v supermarketu? Chtěla by někoho rovnocenného nebo i lepšího.

Muž / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Obecně platí, že čím je muž chudší a línější, tím více ho tyto „dravé“ ženy štvou. Chamtivost vidí i ve snaze objednat si druhý dort nebo salát. Myslí si, že by si na rande měla vzít i koláče. Vzal by si venkovskou dívku, ale ne, chce kulturní dívku se vzhledem modelky.

A co za to dostane?

PSALI JSME: JEDNA MOJE KAMARÁDKA SI VZALA STARÉHO MUŽE, ABY ZÍSKAL JEHO BYT: A JE NA TO HRDÁ

PŘIPOMÍNÁME: KVŮLI NOVÉ VLÁDĚ SENIOŘI MOHOU ZŮSTAT BEZ SLEV: CO ŘÍKAJÍ ODBORNÍCI O VYPADNUTÍ LEVICOVÝCH STRAN ZE SNĚMOVNY

Share