„ANO uznává porážku“: Karel Havlíček prozradil, zda ANO odejde do opozice

Vicepremiér České Republiky Karel Havlíček, který patří do premiérového hnutí ANO, promluvil, že hnutí nyní zažívá, ale i uznává, porážku. O tom informuje na svých webových stránkách portál novinky.cz.

Karel Havlíček/Zdroj: youtube.com

Premiérovo hnutí, dle slov vicepremiéra, se již připravilo na to, aby se stát konstruktivní opozicí. „ANO uznává porážku,“ nechal se slyšet Havlíček.

Karel Havlíček/Zdroj: youtube.com

Dodal ale, že hnutí mělo před volbami docela příznivý výsledek, zatím ale to nestačilo v boji proti pětikoalici, která před volbami měla za úkol jakýkoliv způsobem volby vyhrát.

Karel Havlíček/Zdroj: youtube.com

“Musíme se tak připravit na to, být férovou, ale tvrdou opozicí,“ vyjádřil se s tím, že žádný boj proti trojkoalici Spolu a koalici Pirátů a STAN prodlužovat nebudou.

Karel Havlíček/Zdroj: youtube.com

Zástupci politických hnutí ODS, STAN, KDU-ČSL, TOP 09 a Piráti nyní společně pracují nad tím, jak bude další volební období vypadat vláda. „Nemám pochybnosti, že se dokážeme dohodnout,“ sdělil debatě europoslanec Alexandr Vondra (za ODS).

PSALI JSME: “JE JIM TO VĚTŠINOU JEDNO“: KOLIK LIDÍ JE PRO TO, ABY VE VLÁDĚ BYLA TROJKOALICE SPOLU A KOALICE PIRÁTY A STAN

ČTĚTE TAKÉ: VÍT RAKUŠAN PROZRADIL, JAKÉ MOHOU BÝT SCÉNÁŘE SESTAVENÍ VLÁDY: JAKÝ BY MOHL OBSADIT POST PŘEDSEDA HNUTÍ STAN

Share