Česká učitelka Irena řeší problémy společně se svým pákistánským manželem Abdullahem: proč mladík nemůže dostat vízum a přestěhovat se do Česka

Vztah české učitelky Ireny a jejího pákistánského manžela Abdullaha prochází velkou krizí. Manželé se již delší dobu neviděli a píše se o tom, že jejích oddací list je neplatný. Abdullah tak musí bojovat s úřady v Pákistánu dělá vše, co může. Co mu v tom brání? Informuje expres.cz.

Pár se zamiloval před několika lety a nyní se rozhodli, že se přestěhují do Česka. Abdullah byl rád, že bude moci bydlet v Evropě.

Abdulláh a Irena / Zdroj: CNN Prima News

Irena je doma již několik měsíců a neustále s manželem kontaktuje. Ten se těší, až mu Irena Česko ukáže. Je v tom ale jeden háček. Abdullah má problémy se získáním viza.

„Abdullahův sen o cestě do České republiky zůstává stále nesplněn,“ uvedl místní novinář Alí Aršád s tím, že mladý Pákistánec nemůže dostat ověření oddacího listu.

Irena a Abdullah / Zdroj: youtube.com

Abdullah prohlásil, že se mu po manželce stýská, protože ji neviděl již 3 měsíce. Doufá, že se vše vyřeší a co nejrychleji odcestuje do České republiky.

Problém je v tom, že mladík musí konání svatby potvrdit. Irena však není v Pákistánu a její svědectví o sňatku chybí.

Abdulláh a Irena / Zdroj: youtube.com

Zdroje z Pákistánu uvádí, že Irena sice manželovi nějaké finanční prostředky posílá, ale určitě nemá na to, aby ho plně živila. Abdullah proto údajně šel pracovat, i když ta práce není zrovna dobře placená.

PSALI JSME: RODINA HERCE MILANA LASICY ROZHODLA, JAK BUDE PROBÍHAT POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: PŘÍZNIVCI UMĚLCE Z TOHO NEBUDOU MÍT RADOST

PŘIPOMÍNÁME: V EVROPSKÉ UNII BY SE MOHLO OČKOVAT DALŠÍ VAKCÍNOU: EMA ZAČALA POSUZOVAT PŘÍPRAVEK VIDPREVTYN OD FRANCOUZSKÉ FARMACEUTICKÉ SPOLEČNOSTI

Share