Celebrity vrstevníci: jak stárnou slavní muži a ženy

Russell Crowe a Monica Bellucci – 56 let

Celebrity vrstevniky / Zdroj: cosmo.ru

Bohužel, ale Russell Crowe z doby „Gladiátora“ a moderní Russell Crowe jsou dva různí lidé. No co, herci je už 56 let a vypadá na svůj věk! Ale Monika Bellucci se v průběhu let příliš nezměnila – samozřejmě, že některé známky stárnutí nelze skrýt, ale hvězda rozhodně neztratila svou přitažlivost.

Brad Pitt a El MacPherson – 56 let

Celebrity vrstevniky / Zdroj: cosmo.ru

Za zmínku stojí, že Brad Pitt je v Hollywoodu vzácný případ, kdy muž vypadá o něco mladší než jsou jeho roky. Ale El MacPherson! Je jí 56 let, modelka má prostě luxusní postavu a nikdy by nás nenapadlo, že jí vlastně je před padesát.

Matthew McConaughey a Jennifer Aniston – 51 let

Celebrity vrstevniky / Zdroj: cosmo.ru

Po ztrátě hmotnosti začal Matthew McConaughey vypadat trochu starší, což však v žádném přádaně neničí jeho přitažlivost. Jennifer Aniston je jeho vrstevnice, ale v průběhu let se vůbec nemění – sport a správná výživa dělají svou práci.

George Clooney a Meg Ryan – 59 let

Celebrity vrstevniky / Zdroj: cosmo.ru

Ale Meg Ryan to přehnala ve své touze zůstat navždy mladá – její vrstevník George Clooney nemá příliš rád kosmetology, jen pravidelně dělá blefaroplastiku, aby se kolem očí neobjevily vrásky. V 59 letech George rozhodně vypadá lépe!

Robert Downey Jr. a Elizabeth Hurley – 55 let

Celebrity vrstevniky / Zdroj: cosmo.ru

Zdá se nám, že elegantní Elizabeth Hurley vypadá let o 10 mladší, než je její skutečný věk, a Robert Downey Jr. zcela odpovídá číslo uvedené v datovém listu, — je mu 55 let, a my to ochotně věříme.

Vincent Cassel a Halle Berry – 54 let

Celebrity vrstevniky / Zdroj: cosmo.ru

Nevíme, k jaké černé magii se Halle Berry uchýlila, aby vypadala prostě luxusně v 54 letech! A Vincent Kassel s tímto kouzlem není přesně obeznámen. Holly se zdá, že je mnohem mladší, vzhled Vincenta je zcela v souladu s jeho věkem.

Hugh Jackman a Naomi Watts – 52 let

Celebrity vrstevniky / Zdroj: cosmo.ru

Hugh Jackman a Naomi Watts rozhodně vypadají jako vstevníci – oběma hercům je 52 let, což není vůbec překvapující. Naomi vypadá skvěle a Hugh není pozadu, ale víme, že se kvůli své fyzické kondici snaží o nic méně než většina žen – stravuje se správně, pravidelně běhá a chodí do posilovny. To je celé tajemství věčného mládi!

Tom Hanks a Kim Catroll – 64 let

Celebrity vrstevniky / Zdroj: cosmo.ru

Oscarový Tom Hanks nedělá nic se svou tváří – žádný Botox, žádná nová kosmetologie. Ale Kim Catroll ve stejném věku se velmi snaží – herečka pravidelně navštěvuje kosmetičku a neskrývá, že se uchýlí k injekcím. Výsledek je hned patrný – Kim vypadá podstatně mladší než její vrstevník Tom.

John Travolta a Christie Brinkley – 66 let

Celebrity vrstevniky / Zdroj: cosmo.ru

Pokud je John Travolta v pořádku — ve svých 66 letech vypadá na 66, pak Christy Brinkley-no jistě čarodějnice! Vzhled hvězdy můžeme jen obdivovat – v jejím věku, vypadat na 40 let a udržovat si neuvěřitelnou postavu, je něco neuvěřitelného. Bravo!

PSALI JSME: CELEBRITY BEZ MAKE-UPU: JAK VYPADAJÍ SLAVNÉ KRÁSKY NAD 50 LET BEZ LÍČIDEL

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE TO JEN MOHLO STÁT: 7 HOLLYWOODSKÝCH KRASAVCŮ, KTERÉ SE ZMĚNILY K NEPOZNÁNÍ

Share