Jak se to jen mohlo stát: 7 hollywoodských krasavců, které se změnily k nepoznání

Když jsme teď viděli fotky těch hollywoodských krasavců, nevěřili jsme, že takhle vypadají. Ale bohužel je to pravda. Jak se změnily sexuální symboly Hollywoodu.

Jude Law

Změna / Zdroj: cosmo.ru

Těžko uvěřit, že takhle teď vypadá luxusní Jude Law… Prošedivělé vlasy, vousy, vrásky, nepřehledná postava — takhle jsme herce ještě neviděli. Vždyť on jen nedávno hrál v seriálu Mladý papež a vypadal na 35 let. Doufejme, že je to jen špatný snímek paparazzi a nic víc…

Matthew Perry

Změna / Zdroj: cosmo.ru

Matthew Perry, bohužel, nedokázal se vyrovnat s popularitou po seriálu Přátelé a je závislý na alkoholu, a dokonce i různých jiných zakázaných látky, které, samozřejmě, má vliv na vzhled herce. Vzhledem k tomu, že je mu 51 letech, on vypadá rozhodně starší: otoky, pytle pod očima, hluboké vrásky, nadváha. To vše bohužel přidávají na věku. Matthew se chvíli snažil držet v náručí a hlídal si svůj vzhled, ale zřejmě to pro něj bylo velmi těžké.

Mickey Rourke

Změna / Zdroj: cosmo.ru

Sexuální symbol 80. let Mickey Rourke už dávno ztratil své kouzlo: nejprve kvůli alkoholismu a těžkému rozvodu a pak už kvůli rukám nezkušeného chirurga. A jestli si myslíte, že dělal plastiku jen párkrát, tak ne, pořád mění svůj vzhled… ne k lepšímu ale. Není to tak dávno, co šokoval své fanoušky další operací. Neměl by to tak přehánět.

Johnny Depp

Změna / Zdroj: cosmo.ru

Po těžkém rozvodu s Amber Heardovou, který skončil až letos, Johnny Depp se velmi změnil. Chápeme: čas plyne a lidé se mění, ale tato situace ovlivnila vzhled herce jako nic jiného. Teď ale Johnny vypadá úplně jinak než kdysi.

John Travolta

Změna / Zdroj: cosmo.ru

Na červeném koberci jsme vždy viděli Johna Travoltu ve skvělé kondici. Zřejmě smoking šikovně skrýval hercovo břicho a prsa. Škoda, že jsme nemohli najít fotky z dovolené herce, protože tam je vidět lépe, jak moc se změnil za ty roky.

Brendan Fraser

Změna / Zdroj: cosmo.ru

Vzpomínáte si na hezkého muže z Mumie? Vpravo je to, co z něj zbylo. Břišáky a bicepsy, jak vidíte, už dávno nemá. Brendan se rozhodl neměnit, ale přijmout sám sebe takovým jaký je teď.

Ben Affleck

Změna / Zdroj: cosmo.ru

Batman už nikdy nebude stejný… Po rozvodu s Jennifer Garnerovou je Ben prostě k nepoznání. Nechal se unést alkoholem – a výsledek nyní vidíte na foto zprava. Budeme mu ale držel palce aby si znovu vrátil svou formu.

PSALI JSME: CELEBRITY, KTERÉ BYLY BEZ DOMOVA, NEŽ USPĚLY

PŘIPOMÍNÁME: CELEBRITY, KTERÉ SE ZAMILOVALY DO VLASTNÍCH FANOUŠKŮ

Share