Když už fena byla nepotřebná majitelům, prostě ji vyhodili do popelnice: Zachránili ji ale hodni lide

Tato psi holčička byla malá, vyděšena a nepřestala se třást. Je těžké veterináře překvapit, ale toto vyčerpané zvíře svým vzhledem způsobilo slzy na očích. Drobná, vyčerpaná bolestí, protože toto malé tělo mělo několik zlomenin najednou: žebra a zlomenou tlapku..

Malá Chloe měla štěstí, že dobrovolník, který zachraňuje zvířata žil poblíž. Byl to on, kdo zaslechl její slabý výkřik v haldě odpadu, když přišel vyhodit staré železo. Poražená, svázaná, umírala v sáčku na odpadky, co by mohlo být horší?

Fenu vyhodili do popelnice / Zdroj: optim1stka.ru

Samozřejmě se musela léčit nejen na zlomeniny: podchlazení a bolestivý šok oslabily fenu, měla mozkový edém. Chloe se bála, že se jí lidé začnou znovu ubližovat, jak to už bylo dříve,

Léčba však nebyla marná, fena se postupně zotavuje. Jenže teď se nemá kam vrátit, potřebuje dům a majitele jako nikdo jiný. Píšou o ní na speciálních webových stránkách, mluví o ní na sociálních sítích, ale zájemce se zatím nenašli.

Fenu vyhodili do popelnice / Zdroj: optim1stka.ru

Samozřejmě si Chloe postupem času najde domov. Mezitím všichni doufají, že se najde ten, co s ní to vše špatné udělal.

Policie ho hledá, pro informace o zločinci nabízí velmi působivou odměnu. A každý čeká, až dostane to, co si zaslouží.

Fenu vyhodili do popelnice / Zdroj: optim1stka.ru

A mezitím se o Chloju je dobře postaráno, a ona se učí znovu důvěřovat lidem. Reaguje dobře na léčbu a lékaři jsou přesvědčeni, že Chloeovo tělo bude dokonalou ilustrací rčení „léčí se jako pes“. Někdo s ní určitě bude chtít sdílet svůj dům a život.

Fenu vyhodili do popelnice / Zdroj: optim1stka.ru

PSALI JSME: DÍVKA SE PŘESTĚHOVALA KE SVÉMU PŘÍTELI A VYHODILA SVÉHO PSA DO POPELNICE

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA SE DOSTALA DO OBTÍŽNÉ SITUACE A TVÁŘ S OBROVSKÝMA OČIMA BYLA VIDĚT Z ROHU POPELNICE: ZACHRÁNIT ZVÍŘE NEBYLO SNADNÉ

Share