Celá jeho rodina si myslela, že muž už dávno opustil tento svět: Vrátil se po 45 letech a promluvil, kam zmizel

V roce 1974 se mladý kluk jménem Sajid Thungal rozhodl vydělat peníze a vyrazil z rodného města Kottayam do oblasti Perského zálivu. Mladíkovi bylo tehdy jenom 22 let.

Sajid opustil rodinu, protože byl nucen získat finanční prostředky na víceméně důstojný život. Thungal se zastavil v Abú Zabí, kde se plně věnoval práci. Během niž si všiml, že má organizační schopností, kvůli čemuž začal organizovat filmové projekce a různé akce, ve kterých se zúčastnilo velké množství místních hvězd.

Sajid Thungal/Zdroj: kenguru.plus

Na podzim roku 1976 strávil mladý muž asi půl měsíce se skupinou umělců, kteří se o něco později stali oběťmi letecké havárie. Letadlo se zřítilo hned po zapálení motorů. Téměř 100 lidí, kteří byli v tu chvíli na palubě, úřady uznaly za mrtvé. Mimochodem, Sajid byl jedním z cestujících, takže jeho rodina byla jistá, že Tunhal zemřel.

Sadjid ale havárii přežil, ale dlouhá léta se nikomu neozýval. Na začátku 80. let přijel do Bombaje a zastavil se tam, uvádí jedno z místních nakladatelství. Muž se snažil rozjet podnikání, ale to se mu nepodařilo. Potom denně pracoval, ale žádné velké peníze muž vydělat nemohl.

Sajid Thungal/Zdroj: kenguru.plus

„Nechtěl jsem uvědomit rodinu, že jsem havárii přežil, protože jsem si uvědomil, že jsem úplný smolař. Šel jsem do práce, ale nic se mi nepovedlo. Dal jsem si druhou šanci a snažil jsem se vydělat v Bombaji. V důsledku toho jsem si uvědomil, že se mi nic nepodařilo,“ uvedl Sajid.

V roce 2019 muž neměl vlastní bydlení, žil v útulku a neměl ani korunu v kapse. Trpí duševními poruchami a je neustále v depresivním stavu. Po dvou letech pobytu v útulku, Sajidu pomohli kontaktovat své blízké. Jeho otec už zemřel, ale matka a sourozenci jsou naživu. Rodina se moc těší na Sajidův návrat.

Sajid Thungal/Zdroj: kenguru.plus

PSALI JSME: „A KDO SE BUDE STARAT O DÍTĚ“: FOTKY 72LETÉHO RICHARDA GEREA UDĚLANÉ PAPARAZZI NAŠTVALY FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: BĚHEM SVATBY VEŠEL DO KOSTELA TOULAVÝ PES A LEHL SI NA ZÁVOJ NEVĚSTY: JAK REAGOVALA

Share