Během svatby vešel do kostela toulavý pes a lehl si na závoj nevěsty: Jak reagovala

Svatba je jednou z nejúžasnějších událostí v životě člověka. Někdy ale ji navštěvuje nezvaný host: bývalý milovaný nebo bývalá milovaná, nespokojený příbuzný. Ale co dělat, když nezvaným hostem je zvíře, které se přišlo schovat před špatným počasím?

Novomanželé Marilia a Matheus z brazilského města Sao Paula měli zpočátku smůlu, protože během jejich svatebního obřadu silně pršelo a musel se konat nikoli na ulici, jak bylo plánováno, ale v kostele. Jakmile obřad začal, vešel do kostela toulavý pes. Nešťastné zvíře promoklo na kost a hledalo místo k zahřátí.

Ženich a nevěsta / Zdroj: nevsedoma.com.ua

Dveře byly otevřené, takže pes našel místo, kde mohl přečkat špatné počasí. Pes se rozhodl stát se přímým účastníkem obřadu. Pes prošel kolem překvapených hostů a lehl si přímo na dlouhý závoj nevěsty. Hosté ho téměř okamžitě vyhnali. Ale zvíře se nevzdalo.

Pejsek si lehl na závoj nevěsty / Zdroj: nevsedoma.com.ua

Kdo chce moknout na dešti, když může klidně ležet v teplé místnosti? Pes obešel kostel a vrátil se do něj a jako by se nic nestalo, znovu si lehl na závoj. Taková drzost by mohla někoho podráždit. Ale nevěsta se ukázala být milovnicí zvířat. Příběh se psem ji naopak pobavil.

Pes / Zdroj: nevsedoma.com.ua

„Pokud k nám přišel, tak bude naším hostem,“ řekla dívka. Marilia tedy požádala kněze, aby navzdory spícímu psovi pokračoval v obřadu. Jakmile se ženich a nevěsta se stali manželi, pes vstal a vyběhl ven. Déšť právě skončil, takže se zvíře vrátilo na ulici. Nikdo ho nedokázal chytit. A svatba pokračovala jako obvykle.

Pár a pejsek / Zdroj: nevsedoma.com.ua

Marilia a Matheus se ale rozhodli, že si chtějí toho psa vzít. Příští den šli hledat svého nového přítele. Pátrání v okolí kostela ale nepřineslo žádné výsledky. Poté se do hledání psa zapojila i rodina novomanželů.

Dívka a pejsek / Zdroj: nevsedoma.com.ua

Jen o několik dní později bylo hledání úspěšné. Jeden z příbuzných přivedl zvíře páru. Pro dívku to byl nejlepší svatební dar. Přítulný pes se rychle stal rovnocenným členem nové rodiny.

PSALI JSME: MALÝ PES NEOPOUŠTĚL SVOU PANÍ ZA ŽIVOTA, A NECHTĚL OPUSTIT ANI TEHDY, KDY ONA ODEŠLA DO NEBE

PŘIPOMÍNÁME: OSIŘELÉ KOTĚ SE SPŘÁTELILO S FENKOU, KTERÁ PŘIŠLA O ŠTĚŇATA: JE TO TAK DOJEMNÉ, ŽE SI PŘIPRAVTE KAPESNÍKY

Share