Malý pes neopouštěl svou paní za života, a nechtěl opustit ani tehdy, kdy ona odešla do nebe

Marii Isabelle Benitos Chamba bylo 95 let, když zemřela. Na pohřbu se sešla celá její rodina, všichni přátelé ale byl tam také ještě někdo.

Byl to oblíbený pes Maria Isabel, chlupatý pejsek jménem Boomer. Odmítl opustit svou paní, jako by nevěřil v její smrt.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Zatímco probíhal smuteční obřad, který uspořádala místní pohřební společnost Funeraria Santa Rosa, Boomer zůstal blízko své paní. Přesně tak, jak se choval, dokud Maria Isabel byla naživu. On doprovázel ji doslova všude. Teď, když paní usnula věčným spánkem, usadil se pod její rakví.

Když smuteční obřad skončil, hosté smutečního obřadu připravili Marii Isabel na poslední cestu. Boomer samozřejmě byl také poblíž. Bylo vidět, jak je Boomer zarmoucený, ale zjevně neměl v úmyslu opustit svou paní, dokud to bylo možné.

Boomer / Zdroj: goodhouse.ru

Možná, že Boomer by chtěl následovat svou majitelku i pod zem, ale samozřejmě mu to nedovolili. Stál u hrobu, obklopený rodinou a přáteli té, která už nebyla mezi živými. Zdálo se, že každý jeho chloupek na těle vyjadřuje hluboký smutek, když na rakev padla první hrstka země.

Jeho srdce bylo zlomené skutkem, a je to zázrak, že pes dokázal vydržet takový smutek. Ale my spolu se zástupcem pohřební společnosti, který tento příběh vyprávěl, doufáme, že se Boomerovi podaří uzdravit.

PSALI JSME: MAJITELÉ NATOČILI VÝSLEDEK PROCHÁZKY SVÉHO PSA, KTERÝ MILUJE ŠPÍNU: TOTO VIDEO POBAVILO SPOUSTU LIDI

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA ZACHRÁNILA DÍTĚ, KTERÉ BYLO PONECHÁNO VE SKLEPĚ V KRABICI

Share