CBS zaplatí astronomickou částku za vyslání rozhovoru s princem Harrym a Meghan Markle

CBS zaplatí licenční poplatky až 9 milionů USD za příležitost ukázat rozhovor Oprah Winfreyové s princem Harrym a jeho manželkou Meghan Markle. Informoval o tom 5. března The Wall Street Journal s odvoláním na zdroje obeznámené s podrobnostmi dohody.

 

Oprah Winfreyová, princ Harry a jeho manželka Meghan Markle / Zdroj: youtube.com

 

Podle zdrojů blízkých televizi CBS bude v rámci dohody s produkční společností Oprah – Harpo Productions provozovatel vysílání CBS platit od 7 do 9 milionů dolarů.

Navíc bylo odhaleno, že za možnost umístit třiceti-sekundovou reklamu během vysílání rozhovoru bude společnost platit přibližně 325 000 dolarů, což je téměř dvojnásobek obvyklé ceny. Mluvčí páru zároveň uvedl, že jim za rozhovor nebude vyplácena náhrada.

 

Princ Harry v televizní pořadu The Late Late Show / Zdroj: youtube.com

 

Dvouhodinový rozhovor Oprah Winfreyové s princem Harrym a Meghan Markle bude uveden na CBS v neděli 7. března ve 20:00 (02:00 8. března středoevropského času). Podle zpráv v médiích bude pár komentovat své rozhodnutí poprvé opustit britskou královskou rodinu a mluvit bude také o přestěhování do Spojených států.

 

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle / Zdroj: youtube.com

 

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle oznámili 19. února, že se nevrátí ke svým oficiálním povinnostem členů královské rodiny. V tomto ohledu již manželé nebudou moci zůstat patrony různých sportovních, vojenských a charitativních organizací a britských vzdělávacích institucí. Tyto role budou přerozděleny mezi další představitele královské rodiny.

Podle prince Harryho se vzdal života s královskou rodinou, protože britský tisk „ničil“ jeho duševní zdraví.

 

Královna Alžběta II. a královská rodina / Zdroj: youtube.com

 

V lednu loňského roku vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámily své přání vzdát se povinností vyšších členů královské rodiny a získat finanční nezávislost od Buckinghamského paláce. Po mnoha diskusích dostali toto právo navzdory zklamání královny Alžběty II.

 

Královna Alžběta II. a královská rodina / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: MALÝ ARCHIE BUDE MÍT SOUROZENCE: PRINC HARRY A VÉVODKYNĚ MEGHAN ČEKAJÍ DRUHÉ DÍTĚ

PŘIPOMÍNÁME: “JÁ BYCH CHTĚLA, ABY HLAVNĚ BYL ŠŤASTNÝ”: EVA BUREŠOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA O SVÉM SYNU NATHANIELOVI

Share