Bývalá baletka, která v 60 letech vypadá o 20 let mladší, odhalila své tajemství krásy

Šedesátiletá Američanka Ivana Daniell vypadá o 20 let mladší, a je bývalou baletkou. Pak se rozhodla věnovat svůj život studiu držení těla a pohybů a nyní je odborníkem na tělo a také autorem knihy Příručka pro moderní tělo.

Ivana Daniell/Zdroj: instagram.com

Žena má své vlastní tajemství krásy, která i pomáhají jí vypadat o 20 let mladší. „Moje tělo nezestárne, omlazuje se. Je mi přes šedesát a všímám si, že jsem lepší a mladší,“ řekla Daniela.

Podle jejich slov, existuje jeden produkt, který musí každý používat, je to opalovací krém. „Nechodím pod přímými prameny slunce od 30 let a denně používám opalovací krém. Dermatolog mě zkontroloval a řekl, že moje kůže je o 20 let mladší, než by měla být,“ dodala Daniell.

Ivana Daniell/Zdroj: instagram.com

Daniel také používá několik produktů s retinolem (vitamín A) přes noc, protože je to nejlepší lék na obnovu pokožky po 40-50 letech. A ráno aplikuje na obličej sérum s vitamínem C, které zabraňuje vzniku věkových skvrn.

Ivana Daniell/Zdroj: instagram.com

Radila také těm, kteří bojují se svou váhou. Američanka se domnívá, že hlavní příčinou kil navíc je sedavý životní styl a nevhodná dieta. „Nikdy nezatěžuji své tělo. Snažím se dělat krásné a hladké pohyby. Denně chodím venku nejméně 40 minut,“ dodala Daniell.

Ivana Daniell/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: RUSKO VAROVALO PŘED NOVÝMI ÚDERY NA UKRAJINSKÉ VOJENSKÉ A PRŮMYSLOVÉ KOMPLEXY: ZELENSKYJ APELUJE NA ZÁPAD, AŤ UZAVŘE NEBE NAD UKRAJINOU

PŘIPOMÍNÁME: JDE O REKORD: ČEŠI POMÁHAJÍ UKRAJINĚ A UKRAJINCŮM, NA POMOC UŽ POSLALI VÍCE NEŽ 1,5 MILIARDY KČ

Share