Byt, který jsme s manželem darovali synovi na svatbu, jsme mu museli vzít: Teď jsou všichni šťastní

V životě se mi v poslední době stalo hodně špatných věcí, ani nevím, kde začít.

Všechno bylo v pořádku, nedávno se náš syn oženil a můj manžel a já jsme se rozhodli udělat mu před svatbou dárek. Darovali jsme mu byt, aby mladí měli svůj vlastní domov. Se snachou mám také dobrý vztah: je krásnou, pracující, laskava a upřímně miluje mého syna. Všichni jejich přátelé jim záviděli, protože měli nyní svůj byt.

Svatba / ilustrační foto / Zdroj: life.24tv.ua

Podle mě jsme se rozhodli správně. Tak nebudeme rušit jeden druhého, a mladí si budou sami plánovat a žít svůj život, bez neustálé pozornosti z naší strany. Syn s manželkou nás často navštěvovali a my chodili k ním na návštěvu. Všechno probíhalo jako vždy: dům, práce, výlety na chalupu, všechno bylo v naprostém pořádku.

Všechno špatné se však obvykle stává neočekávaně. Můj manžel si v poslední době začal stěžovat na neustálou únavu, závratě a nevolnost. Prosila jsem ho, aby se obrátil na lékaře, ale on jen mával rukou, říkal, že v práci je velmi unavený a všechno projde. A vlastně ráno, po spánku, se mu dělalo pravdu lépe. Bylo potřeba okamžitě zareagovat, nicméně jsme doufali, že vše půjde samo.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Jednoho rána se muž prostě nemohl zvednout z postele a nemohl říct ani slovo. V důsledku vyšetření mu byla diagnostikována děsivá diagnóza: nádor na mozku, který již tlačil na motorická a řečová centra. Bylo nutné urychleně provést operaci v Německu, která stojí mnoho desítek tisíc eur.

Kde sehnat tak šílenou sumu peněz? Nenapadlo mě vůbec nic. Nejdřív jsem přemýšlela, že prodám náš byt, ale kde pak budeme bydlet s mužem, který bude potřebovat plnohodnotnou rehabilitaci? Možná by syn mohl prodat svůj byt. Zejména proto, že jeho žena nedávno dostala od babičky garsonku.

Bylo mi velmi trapné se na to ptat syna, ale manželův život pro mě byl mnohém důležitější. Naštěstí syn a snacha pochopili situaci a okamžitě souhlasili. Když byly všechny dokumenty připravené, dali jsme byt na prodej.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Naštěstí se byl prodal velmi rychle a podařilo se nám poslat manžela včas na léčbu. Díky Bohu se nádor ukázal jako benigní a lokalizovaný, takže operace byla úspěšná. Brzy se vrátíme domů.

Syn se snachou bydlí v bytě, který ona dostal od babičky, ale myslí si, že ho prodají a vezme si hypotéku. Nedávno syn získal dobře placenou práci s dobrými vyhlídkami.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: SYN ZJISTIL, ŽE STARÉ OBLEČENÍ MATKY STOJÍ MAJLANT: OBLEČENÍ JE AŽ 400 LET STARÉ

PŘIPOMÍNÁME: JSEM UNAVENÝ ZE SVÉ DRZÉ SOUSEDKY NA VENKOVĚ. ALE DOKÁZAL JSEM JÍ DÁT ZA VYUČENOU

Share