Jsem unavený ze své drzé sousedky na venkově. Ale dokázal jsem jí dát za vyučenou

Moje sousedka je velmi konfliktní osoba. Její dům se nachází naproti mé chalupy, takže se s ní vidím velmi často. Může se pohádat s kýmkoli.

Moje sousedka má spoustu energie, ale nasměruje ji špatným směrem. Bylo by lepší, kdyby svůj pozemek uklidila s manželem. Jsou tam hory odpadků, všude se povalují nějaké větve. Auto nemá kde zaparkovat, a proto parkuje své auto 40 metrů níže. Je tam nezastavěné místo. To je samozřejmě velmi nepohodlné.

U mého plotu bylo také hodně trávy, ale před dvěma týdny jsem odstranil všechnu přebytečnou trávu a udělal pěknou betonovou plochu. Teď jsem tam mohl bezpečně zaparkovat auto.

Sousedka / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Sousedka žije na chalupě celoročně, ale já ne. Přijel jsem příští víkend a uviděl, že ona dala auto na moje místo. Samozřejmě se mi to nelíbilo. A šel jsem ke své sousedce, ona se usmála a podívala se na mě.

„Prosím, zaparkujte své auto jinam! Například u svého domu!“

„No, cesta mezi chalupami je naše společná! Zaparkovala jsem, kde jsem chtěla. A vy jste ještě mladý a své auto můžete zaparkovat na volném místě!“

Chalupa / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Uvědomil jsem si, že nedokážu ji přesvědčit. Vrátil jsem se do své chalupy a ona si myslela, že vyhrála. Netrvalo dlouho, než jsem přišel na to, co mám dělat. Zaparkoval jsem své auto tak, že jsem jí zablokoval výjezd.

Pak jsem vzal stan, udice a šel na ryby. Vrátil jsem se o dva dny později. Chytal jsem ryby a krmil komáry. A když jsem se vrátil, sousedka na mě čekala u brány.

Sousedka / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

„Jak se máte?“ zeptal jsem se zdvořile.

„Prosím, přeparkujte své auto. Teď nemůžu odejet! Nakupovat jsem musela jet autobusem! A před tím jsem musela jít jeden a půl kilometru pěšky! A zítra musím do práce!“

„Kam dám své auto?“

Chalupa / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

„Na místo, které jste udělal! Už ho nikdy neobsadím!“

Tímto způsobem jsem bez skandálu získal zpět své parkoviště. A sousedka si uvědomila, že se mýlila.

Když jsem přijel další víkend, u jejich domu bylo stejné parkoviště.

PSALI JSME: LIDSKÉ DRZOSTI SE MEZE NEKLADOU: JAKÉ „ŠTĚSTÍ“ MÁME NA SOUSEDY

PŘIPOMÍNÁME: „AŤ SI U VÁS HRAJE MŮJ VNUK, NUDÍ SE SE MNOU,“ ŘEKLA SOUSEDKA A NECHALA DÍTĚ NA CELÝ DEN

Share