“Bylo to seznámeni, které stalo opravdu za to”: Jaký vztah má Jiřina Bohdalová se slovenským podnikatelem Ľubomírem Fockem

Známá herečka Jiřina Bohdalová o svém soukromém životě nic veřejnosti nesděluje, ale na internetu se už dlouho spekuluje o tom, že slavná herečka má nějaký vztah se slovenským podnikatelem Ľubomírem Fockem.

Jiřina Bohdalová/Zdroj: youtube.com

Poprvé Jiřina se setkala se slovenským podnikatelem v roce 1994, ale tehdy se pohodlně neseznámili. Všechno se změnilo po jejich setkání v Dubaji, kvůli kterému komunikuji celých 10 let.

“Bylo to seznámeni, které stálo opravdu za to. Měl jsem tu čest ji učit jezdit na vodním skútru,” řekl Focko slovenskému portálu Topky. Podnikatel se také rozhodl promluvit o tom, jaký mají ve dnešní době vztah.

Jiřina Bohdalová Ľubomír Focko /Zdroj: ahaonline.com

Podle jeho slov, moc často spolu někam jezdili, a trávili hodně času spolu. “Je mi cti, že můžu být kamarádem, společníkem a partnerem Jiřinky,” řekla Ľubomír.

Podle jehož slov, mají ve dnešní době úžasný přátelský vztah, ale nic víc asi nebude. Focko uvedl, že Jiřina je přesně takovým typem ženy, která se líbila podnikatelovi odmalička.

Jiřina Bohdalová Ľubomír Focko /Zdroj: ahaonline.com

PSALI JSME: EVA BUREŠOVÁ SE POCHLUBILA NOVÝM BYDLENÍM: DIVÁCI SI VŠIMLI, CO MAJÍ HEREČKA A POROTCE FOREJT SPOLEČNÉHO

PŘIPOMINAME: „JE TO TAKOVÁ INFORMACE, SE KTEROU SE POTŘEBUJU TROŠKU SAMA SŽÍT“: ZPĚVAČKA A HEREČKA ANNA SLOVÁČKOVÁ POTĚŠILA SVÉ FANOUŠKY A PROZRADILA, ŽE JE KONEČNĚ ZDRAVÁ

Share