Alena Šeredová ukázala, na co vyměnila krásné Italské pláží

42letá bývala modelka Alena Šeredová se vždy se chlubila na svém Instagramu fotografiemi krásných pláži, na kterých odpočívala. Ve dnešní době se to změnilo, a Alena veškerý svůj čas tráví s rodinou v krásném Italském městě Turíně.

Alena Šeredová s rodinou/Zdroj: instagram.com

Modelka v roce 2020 pro svého manžela Alessandra Nasi porodila dcerku, kterou pár pojmenoval Vivienne Charlotte. Ve svém domě má už sedm měsíců tři děti, dva syny od minulého vztahu Louise Thomase a Davida Leeho, a také hodně štěstí ji teď přináší i její malá dcera.

Rok 2020 byl náročný i pro známou modelku. Plánovala oslavit vánoční svátky se svou rodinou v Krkonoších, ale kvůli vládním opatřením v Itálii odjet do rodného Česka nemohla.

Alena Šeredová/Zdroj: instagram.com

Portálu Super sdílela, že dokonce i její rodina nemohla navštívit Itálii, protože by musela kvůli opatřením do 14.denní karantény. A po žádném sněhu se ale modelce nestýská, protože od půlky prosince napadal i v Turíně.

Na svém Instagramu sdílela úžasnou fotku, na které uklízí cesty vedle jejího rodinného domu na pluhu. Taková práce Alenu moc baví, protože zimní období miluje.

Alena Šeredová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: SYN VĚRY ŠPINAROVÉ SE ROZHODL PRODAT VILU SVÉ MATKY: CO UDĚLÁ S OSOBNÍMI VĚCMI ZPĚVAČKY ADAM PAVLÍK

PŘIPOMINAME: EVROPSKÁ KOMISE SCHVALUJE POUŽITÍ TŘETÍ VAKCÍNY PROTI KORONAVIRU NA TRHU EU

Share