Bohyně dle znamení zvěrokruhu: Jakými vlastnosti jste obdařeny vy

Bohyně dle horoskopu / Zdroj: rsute.ru

Beran – bohyně Athéna

Je to moudrá a vynalézavá žena, která podporuje řemeslo, umění a vědu. Athéna byla patronem válek, které začínaly v akutní nouzi. Pokud Berany někdo naštve, nebudou nikoho litovat.

Býk – bohyně Démétér

Démétér je bohyně plodnosti a zemědělství. Upřednostňuje trpělivé a pilné pracovníky. Bývi jsou jako Démétér, protože také rádi dobře najedí, a po práci si dovře odpočinou.

Bohyně dle horoskopu / Zdroj: rsute.ru

Blíženci – bohyně Iris

Hlavním úkolem bohyně Iris bylo šířit zprávy, byla to nebojácná mladá dáma, stejně jako jsou Blíženci. Mají rádi večírky, poznávání nových lidí a cestování. Pokud Blíženci něco chtějí, dosáhnou toho všemi prostředky.

Rak – bohyně Gaia

Je to ochránkyně všeho živého na Zemi a také dobrá matka. Velmi připomíná Raka, který se již od útlého věku považuje za patrona země. Raci za své dítě roztrhají kohokoliv na kousky.

Bohyně dle horoskopu / Zdroj: rsute.ru

Lev – bohyně Héra

Héra byla Zeusova manželka a patronka rodiny. Lvi dávají přednost tomu, aby byly jediné a jedinečné. Nemá smysl s nimi bojovat, protože neúspěch je zajištěn.

Panna – bohyně Themis

Je to bohyně spravedlnosti a ženy-Panny jsou velmi podobné bohyni Themis. Udělají cokoliv, aby dosáhli spravedlnosti a pravdy. To vše je možné díky jejich neochvějnému názoru a tvrdohlavému charakteru.

Bohyně dle horoskopu / Zdroj: rsute.ru

Váhy – bohyně Persefona

Podle horoskopu byla bohyně Persefona Váhy. Často rozmarná a nemohla rozhodnout o výběru partnera. Váhy milují, když za ně někdo rozhodne všechno. V rodinném životě Váhám nevadí, že muž má vše na starosti a vede všechno.

Štír – bohyně Hekaté

Tato bohyně měla mnoho misí: chránit bojovníky, dát lidem moudrost, kouzlit, střílet a přikazovat. Hekaté velmi připomíná Štíry, do kterých se všichni zamilují a později si uvědomí, že udělali velkou chybu. Štíry se nikdy nezajímají o názory někoho jiného.

Bohyně dle horoskopu / Zdroj: rsute.ru

Střelec – bohyně Artemis

Bohyně pomáhala těhotným porodit dítě a vládla cudnosti. Artemis je velmi podobná ženě narozené pod souhvězdím Střelce, která bude velmi principiální, dokud se na její cestě neobjeví něco dobrodružného a zajímavého.

Kozoroh – bohyně Hestiá

Hestiá byla ochránkyní tradic a lásky. Ženy-Kozorohy jsou velmi podobné této bohyni, protože pro ně rodina a láska vždy byly a jsou na prvním místě.

Bohyně dle horoskopu / Zdroj: rsute.ru

Vodnář – bohyně Níké

Níké byl velkou bohyní vítězství, její obraz byl jasný a působivý. Bohyně připomíná Vodnáře, který nebude sedět v koutě, ale začne jednat. Vždycky jsou to vítězové.

Ryby – bohyně Afrodita

Afrodita byla bohyně krásy a lásky, která nemohla žít bez utrpení, úzkosti a pocitů. Stejně tak Ryby, které mohou na veřejnosti hrát jako herečka, čemu mohou všichni ostatní věřit.

Bohyně dle horoskopu / Zdroj: rsute.ru

PSALI JSME: NEOBVYKLÝ HOROSKOP: JAKÉ ZVÍŘE UKRÝVÁ ŽENA PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

PŘIPOMÍNÁME: BARVA VLASŮ PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: JAK VYBRAT TOU SPRÁVNOU, ABY PŘINESLA ŠTĚSTÍ

Share