Bezdomovkyně večeřela a najednou ucítila křupnutí v ústech: Když viděla, co jí, žena se rozloučila s chudobou

Život ženy z Thajska Kodchakorn Tantivivatkul nelze nazvat jednoduchým: z důvodu zdravotních problémů a nedostatku podpory ze strany blízkých, byla žena zbavena nejprve práce, pak i střechy nad hlavou.

Kodchakorn Tantivivatkul / Zdroj: medialeaks.ru

Na konci ledna Tantivivatkul rozhodla povečeřet nejlevnější thajskou pochoutku — mořskými šneky, které se prodávají za 55 thb (asi 40 Kč) za kilogram. To byly poslední peníze ženy a ona nevěděla, co bude jíst další den spolu se svou nemocnou matkou, která také žila na ulici.

„Nevěděla jsem, co s námi bude dál, ale věřila jsem, že se vše nějak vyřeší. Každý den hledám práci a čas od času dostávám trochu peněz za brigády,“ prozradila Kodchakorn.

Během večeře žena uslyšela skřípaní v ústech a měla strach, že zlomila zub o kámen, ale pak se podívala na předmět, o uvědomila si, že drží v rukou něco jiného.

Kodchakorn Tantivivatkul a její nález / Zdroj: medialeaks.ru

Jednalo se o kulatý oranžový předmět a místní znalci ženě okamžitě vysvětlili, že je to skutečná perla.

Ze strachu, že bude podvedena, žena po dobu 2 měsíců schovala šperk, a jen potom se rozhodla ukázat jej odborníkům. Odborníci potvrdili: je to opravdu cenná Perla Melo o průměru jeden a půl centimetru a hmotnosti šesti gramů.

Kodchakorn Tantivivatkul / Zdroj: medialeaks.ru

„Bylo mi řečeno, že takovou můžu prodat za 200 tisíc dolarů (skoro 4,5 milionů korun),“ upřesnila žena.

Perla je podle Tantivivatkul její jedinou nadějí, že rodina bude moci zaplatit za lékařskou péči a dostane střechu nad hlavou.

Pesla / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: MAJITEL DOMU SE ROZHODL V NOCI ZKONTROLOVAT BEZPEČNOSTNÍ KAMERY A NEVĚŘIL VLASTNÍM OČÍM, KDYŽ VIDĚL NA DVORKU SVÉHO DOMU PODEZŘELÝ POHYB A ČTYŘI PUMY NAJEDNOU

PŘIPOMÍNÁME: MILOVNÍK FASTFOODU PŘESTAL JÍST NEZDRAVÉ JÍDLO A ZMĚNIL SE V ATLETA: VZHLED ALE NENÍ V JEHO SEZNAMU ZMĚN TO HLAVNÍ

Share