Besky se stala vítězkou MasterChef Česko 2021: prozradila, co plánují s výhrou

Kulinářská soutěž MasterChef Česko 2021 už skončila a vítězkou se stala Veronika Danišová s přezdívkou Besky. Rozhodně je ráda, že se jí to podařilo. Navíc ví, co chce s výhrou udělat. Řekla to v rozhovoru pro server eXtra.cz.

Budoucí vítězka se zpočátku chovala chladně a málokdo viděl její emoce. Ale když se dostala do finále, diváci konečně uviděli její skutečné emoce.

Veronika Danišová / Zdroj: TV Nova, Blesk.cz.

O první místo bojovala s Petrou a Jitkou. Besky zvítězila a zpočátku si to ani neuvědomovala. Podle ní bylo zpočátku v její hlavě úplné ticho.

Pak ale pocítila obrovskou euforii. Podle svých slov nikdy v životě nic podobného nezažila. Bylo to velmi neobvyklé, a tak by ráda všem popřála, aby něco takového pocítili.

Veronika Danišová / Zdroj: eXtra.cz

Ale také si uvědomila obrovskou zodpovědnost po svém vítězství. To, že zvítězila, znamená, že dostane značnou částku peněz, a to milion korun.

Nyní má mnoho plánů, které by chtěla realizovat. Na druhou stranu si ale uvědomuje, že epidemie koronaviru ještě neskončila a mohou být zavedena další omezení, takže má různé plány.

Veronika Danišová / Zdroj: TV Nova, Blesk.cz.

Například teď pracuje na kuchařce. Kromě toho plánuje pracovat na vlastních kurzech, chce mít vlastní e-shop, to znamená, že má těch plánů dost.

„Původně jsem chtěla přihlásit maminku, ale ta to odmítla, a tak jsem si řekla, proč to nezkusit, nebudu se přece nudit doma,“ řekla pro eXtra.cz Veronika Danišová.

Veronika Danišová / Zdroj: TV Nova, tv.blesk.cz

Osud se však vyvíjel tak, že to byla ona, kdo se zúčastnil a byla to ona, kdo zvítězil. Sledovala poslední dvě řady show a rozhodla se to zkusit.

PSALI JSME: „MOMENTÁLNÍ STAV JE ZAMILOVANOST“: BÁRA BASIKOVÁ PŘIZNALA, ŽE MÁ NOVÝ VZTAH

PŘIPOMÍNÁME: „STÁLE NEJSME NA VRCHOLU, JSME VE FÁZI VZESTUPNÉ“: ROMAN PRYMULA KOMENTOVAL SOUČASNOU EPIDEMICKOU SITUACI A VYJÁDŘIL SE K TÉMATU POVINNÉHO OČKOVÁNÍ

Share