„Momentální stav je zamilovanost“: Bára Basiková přiznala, že má nový vztah

Zpěvačce Báře Basikové je nyní 58 let, už má tři děti, ale v poslední době byla sama. V minulosti už řekla, že se snažila komunikovat a seznamovat se s muži na seznamce. Její zkušenost byla tehdy dost negativní. Nedávno ale prozradila, že je zamilovaná. Píše o tom server Blesk.cz.

„Momentální stav je zamilovanost,“ řekla v pořadu Showtime na TV Prima Bára Basiková. Také uvedla, že tento vztah není čerstvý, ale je to normální.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Je spokojená s tím, co se děje v jejím osobním životě. Neřekla jméno svého přítele a neřekla téměř žádné podrobnosti. Jediné, co vyšlo najevo, je to, že ten muž je z Liberce.

Prozradila také, že se nepotkali pracovně. Podle svých slov ji zpočátku vnímal jako známou zpěvačku, ale pak ji začal vnímat i jako normálního člověka.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

„Bere mě takovou, jaká jsem,“ dodala Bára Basiková.

Po rozvodu s hercem Petrem Polákem byla nějakou dobu singl. Před několika měsíci řekla, že se rozhodla zkusit se seznámit na seznamce.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Tehdy fungovala spousta omezení, takže seznámení online bylo jednou z mála možností. Neřekla ale, zda s pomocí seznamky začala komunikovat se svým současným partnerem.

Mohlo by vás zajímat:Victoria Beckham ma powody do zmartwień. Czy jej mąż wpadł w złe towarzystwo

PŘIPOMÍNÁME:Kdo bude moderovat Televizní noviny na TV Nova místo Ivety Vítové: na volné místo míří nová dvojice

PSALI JSME: MONIKA MAREŠOVÁ SE POCHLUBILA ROSTOUCÍM BŘÍŠKEM. „LÁSKY,“ PÍŠE LEOŠ MAREŠ SVÉ MANŽELCE

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL MERKELOVÉ KRITIZOVAL NEOČKOVANÉ NĚMCE: PODLE NĚJ JSOU LÍNÍ

Share