Babiš tvrdě zkritizoval ministryni Maláčovou: premiér prohlásil, že na resortu nic nedělá

Ministryně práce Jana Maláčová ve čtvrtek čelila tvrdé kritice premiéra Andreje Babiše, který prohlásil, že politička na resortu nic nedělá a využívá ho jako marketingový nástroj. To je důvod, proč po volbách chce na ministerstvu vidět někoho z ANO. Píše o tom web novinky.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Maláčová nedělala nic, pojala to jako marketingový nástroj. Ministerstvo je potřeba restrukturalizovat,“ uvedl Babiš během návštěvy Maďarska.

Předseda vlády říká, že v Česku hodně lidí je bez práce, i když by mohli pracovat. Ministerstvo je podle Babiše největším spotřebičem peněz.

Jana Maláčová / Zdroj: youtube.com

Pokud ANO bude ve vládě, bude mít zřejmě zájem o tento resort.

Maláčová Babišovi odpověděla a tvrdí, že se marketingem zabývá právě on. Dle slov ministryně Babiš do toho sype miliony a vlastní různá média.

https://twitter.com/JMalacova/status/1441023731468492802

Šéfka resortu navíc dodala, že Babiš chce využit její ministerstvo k dovozu do ČR několika set tisíc cizinců.

Ti prý budou nahrazovat české zaměstnance srážet výplaty. S tím Maláčová nesouhlasí a chce hájit zájmy obyčejných lidí. Nyní na trhu práce chybí právě 300 000 pracovníků.

PSALI JSME: „PIRÁTI JSOU PRO MĚ NEPŘIJATELNÍ“: SCHILLEROVÁ PROMLUVILA O SPOLUPRÁCI HNUTÍ ANO S DALŠÍMI STRANAMI A SVÉMU VZTAHU S MINISTRYNÍ PRÁCE MALÁČOVOU

PŘIPOMÍNÁME: KAREL HAVLÍČEK ŘEKL, ŽE STÁT HODLÁ POMOCI ČÁSTI OBČANŮ S PLACENÍM ENERGIÍ: KDO BY MĚL NÁROK NA PŘÍSPĚVEK

Share