„Babiš necítí odpovědnost za budoucnost“: Pekarová tvrdě zkritizovala Babiše a řekla, že premiér nepřemýšlí o důchodcích

Šéfka TOP 09 Markéta Adamová Pekarová prohlásila, že se premiér Andrej Babiš nezajímá o budoucnost české ekonomiky, protože má život zabezpečený. Mladí lidé naopak musí přemýšlet, jestli v budoucnu dostanou nějaký důchod. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

Pekarová říká, že dle průzkumů koalice SPOLU posiluje astabilně dostává přes 20 %. Hnutí ANO je sice první, ale do voleb ještě dlouhá dobá a rozhodovat se bude až před hlasováním.

Markéta Pekarová Adamová/Zdroj: youtube.com

Politička připomíná, že vláda vůbec nezvládla epidemii a v Česku vládl chaos v opatřeních. Podle ní Babiš chce, aby lidé na to zapomněli.

Pekarová říká, že kromě toho kabinet silně zemi zadlužil a neví, jak se dluhy budou splácet. „Babiš necítí odpovědnost za budoucnost, sám se bude v důchodu válet na Francouzské riviéře,“ uvedla poslankyně s tím, že u voleb by to lidé měli Babišovi připomenout.

Markéta Adamová Pekarová / Zdroj: youtube.com

Předsedkyně TOP 09 dodává, že se útoků hnutí ANO nebojí a prosí své příznivce nevěřit lžím a manipulacím. Tvrdí, že je to důkaz toho, že vláda nemůže nabídnout nic pozitivního.

Koalice SPOLU se bude snažit, aby opozice po volbách mohla sestavit vládu, i když prezident Miloš Zeman tvrdí, že na pozici premiéra bude jmenovat Andreje Babiše. Dle slov Pekarové je důležité předejít politické krizi v době, kdy Česko bude předsedat v EU.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Po volbách Pekarová se chce soustředit na důchodové reformě, aby mladí lidé měli možnost ve stáří penzi pobírat. To podle ní současná vláda nezvládla a vůbec nepřemýšlela, co bude dál.

Politička mimo jiné prozradila, jak budoucí vláda bude řešit vlnu koronaviru. Nesmí se hlavně uzavírat školy. Propagovat se bude také očkování, hlavně u starších generací.

Markéta Adamová Pekarová / Zdroj: youtube.com

Pokud opoziční strany vládu sestaví, v plánu mají zastavit zadlužování České republiky, starat se o životní prostředí, rozvíjet školství apod.

PSALI JSME: LADISLAV DUŠEK ŘEKL, JAK SE BUDE EPIDEMIE VYVÍJET NA PODZIM: PODLE ODBORNÍKA VLIV NA TO BUDE MÍT NÁVRAT DĚTÍ DO ŠKOL A LIDÍ DO ZAMĚSTNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: ZAČALY JARMARKY SPD S LEVNÝMI PRODUKTY: TOMIO OKAMURA JEDL KLOBÁSY SE SVÝMI PŘÍZNIVCI A FOTIL SE S FANYNKAMI

Share